Страница 29 от 35 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследенПоследен
Показване на 421 до 435 от 518
  1. #421

    Подразбиране

    И при мен е така.Гугъл хром ми я блокира, защото имало линк от някакъв сайт известен със зловредния си софтуер.

  2. #422

  3. #423

    Подразбиране

    Имам един въпрос към админите, който ми измъчва отдавно.

    Преди време аз имала тема в раздел "Обяви" за украински гоблени (преди да я създам попитала модератора в този раздел мога ли това да направя и как трябва го направя).
    И после изведнъж моята тема, като и няколко други, била изтрита.

    Ок, разбирам забрана на "продажба" в безплатният форум - но обява на bizy_k за продажба стои си.

    Ама, то моята тема не била за продажба, а за поръчка (общата) на гоблени. ок, ако и това е забранено, защо тема на поръчка на гоблени Дименшънс все още не изтрита тогаво?

    Нямам никакви притензии, аз като била в този форум така и оставам се тука.
    Ама наистина въпрос много ми е интересен - за това все пак бих помолила за отговор

  4. #424

    Подразбиране

    Оля ти разбра ли кога точно ти беше спряна темата миличка ?!? Мисля че и сама знаеш отговорите....

  5. #425

    Подразбиране

    Аз лично не знам защо е изтрита темата, но щом се е случило вероятно е имало причина.

  6. #426

    Подразбиране

    Темата на vishenka, както и други подобни теми бяха изтрити, защото не съвпадаха с концепцията и съдържанието на форума. Когато имаме сигнали за други подобни теми и те ще бъдат изтривани.

  7. #427

    Подразбиране здравей!

    Кога ще за работи нововата софтуерната платформа, която задвижва форума ?Благодаря за отговора

  8. #428

    Подразбиране

    Имам въпрос към админите: защо не получавам известия на пощата си за теми, за които съм се абонирала? Това продължава вече месеци наред. Аз ли нещо съм сгрешила или вече няма да има съобщения?

  9. #429

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от drmagi Виж мнение
    Имам въпрос към админите: защо не получавам известия на пощата си за теми, за които съм се абонирала? Това продължава вече месеци наред. Аз ли нещо съм сгрешила или вече няма да има съобщения?
    drmagi, този въпрос е задаван и от мен и от други съфорумки и отговора беше че ще е за неопределено време а мина почти година.Помолиха ни да спонсорираме за да ни е по удобен и с повече екстри и това направихме но резултат никакъв.Може би ще си навлека гнева на админите но те можеха поне да отговорят на въпроса на bole от по горния пост.Напоследък чувствам отлив от този хубав форум.Това е мое мнение
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  10. #430

    Подразбиране

    Да ви кажа право и аз взех да се замислям че нищо не се подобри, нито визия, нито известия по пощата, нито нищо.....Момчета айде малко да стегнете редиците !

  11. #431

    Подразбиране

    Здравейте на всички, моля ви имайте още търпение, текущото състояние на форума goblenite.org не е променено, това е тестовия линк на новата платформа http://forum.goblenite.org/. Количеството текст за превод е огромно а и имаме работа по дизайна както се вижда. Освен това всичко това правим през свободното си време. Моля ви, нека бъдем толерантни един към друг и нека дългото чакане не прераства в негативни емоции. Ако имате конкретни въпроси ще отговаряме.

  12. #432

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    отговора беше че ще е за неопределено време а мина почти година.Помолиха ни да спонсорираме за да ни е по удобен и с повече екстри и това направихме но резултат никакъв...
    Съобщенията са спрени много преди дарителската кампания, която стартира на 09-01-2013. Освен това когато ги спряхме обяснихме, че не можем да отделим такъв ресурс в споменатия момент и поради тази причина направихме призив за помощ. Не е коректно да се засичат годишни срокове според това кой както му се е сторило.

  13. #433

    Подразбиране

    Само при мен ли е така, не виждам част от прикачените картинки, тези които са от радикала, мислих,че всички не виждам , но се оказа , че избирателно......някои да, някои не, направо се дразня.......... сега отварям страничката на Маржи и пак от последните виждам само тишлайфера....
    Къде е причината.......

  14. #434

    Подразбиране

    Злате,аз също не виждам качените през Радикал.И при това много отдавна.Явно е от доставчика ни на интернет,защото Галя ползва друг доставчик и няма проблеми.

  15. #435

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Злате,аз също не виждам качените през Радикал.И при това много отдавна.Явно е от доставчика ни на интернет,защото Галя ползва друг доставчик и няма проблеми.
    Остава ми да се моля, все по-малко момичета да ползват радикала, та да вижам какво се качва.....

Страница 29 от 35 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •