Страница 6 от 35 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 518
  1. #76

    Подразбиране

    От вчера вече получавам. Благодаря.

  2. #77

    Подразбиране

    И аз вече имам поща !!!!!

  3. #78

    Подразбиране

    От вчера и аз имам поща.Благодаря на Админите.

  4. #79

    Подразбиране

    Аууу, забравих ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ на хората, които се справиха с това.

  5. #80

  6. #81

    Подразбиране

    Имам следният въпрос. Една колежка, която също е член на форума ми е изпратила три ЛС досега, а аз не съм получила нито едно. Възможно ли е това да се дължи на факта, че е регистрирана от моят компютър или да търсим причината другаде?

  7. #82

    Подразбиране ??????

    Моля Ви. Няколко пъти вече си пренастройвам пощата и не мога да разбера, защо не получавам заявките за съответния месец?????Може и аз нещо да не съм наясно, но моля за отговор.Предварително благодаря.

  8. #83

    Подразбиране ???????

    Това е втори месец в който не получавам заявките за съответния месец. Да не би аз да трябва да направя нещо.????

  9. #84

    Подразбиране

    Аз също не получавам заявките за съответния месец ,но отсъствах малко и го отдадох на това.

  10. #85

    Подразбиране

    За какви заявки говорите, момичета?

  11. #86

    Подразбиране

    Ами например "октомври", "ноември", " декември"........

  12. #87

    Подразбиране

    Аз не получавам никакви известия от много дълго време - нито за теми с абонамент, нито за ЛС.

  13. #88

    Подразбиране

    Оправи си личните настройки, по точно Темите с абонаменти. Мисля, че от там идва недоразумението.

  14. #89

    Подразбиране

    Милички,туй цветенце във ляво замръзна вече.Бихте ли ни украсили с нещо друго?

  15. #90

    Подразбиране ххх

    Реклама:
    Извинявам се, че пак притеснявам администраторите, но как ли не си пренастройвах пощата и абонаментите, но пак не получавам известия на ел.поща за заявките за м.март 2011 например /хайде м.февруари го забравих вече/.

Страница 6 от 35 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •