показвам какво ми се показа докато се рових из форума.
Safe Browsing
Страница за диагностика на lines.net.ua

Какво е текущото регистрирано състояние на lines.net.ua?
Сайтът е регистриран като подозрителен - посещаването му може да доведе до повреда на компютъра ви.

Част от този сайт бе регистрирана поради наличието на подозрителна дейност 1 път/и през последните 90 дни.

Какво се случи, когато Google посети този сайт?
От 5 страници, които изпробвахме в сайта през последните 90 дни, 3 са довели до изтеглянето и инсталирането на злонамерен софтуер без съгласието на съответния потребител. Последният път, когато този сайт е бил посетен от Google, е на 2009-08-06, а последният път, когато на него е било намерено подозрително съдържание, е на 2009-08-04.
Злонамереният софтуер се хоства на 1 домейн/а, включително xf0.ru/.

This site was hosted on 1 network(s) including AS29873 (BIZLAND).

Функционирал ли е този сайт като посредник за по-нататъшно разпространение на злонамерен софтуер?
През последните 90 дни lines.net.ua не изглежда да е функционирал като посредник за заразяване на други сайтове.

Хоствал ли е този сайт злонамерен софтуер?
Не, този сайт не е хоствал злонамерен софтуер през последните 90 дни.

Какво е довело до това?
В някои случаи трети страни могат да добавят злонамерен код в легитимни сайтове, поради което показваме предупредително съобщение.

Следващи стъпки:
Върнете се на предишната страница.
Ако сте собственикът на този уебсайт, можете да поискате да му бъде направена проверка посредством Google Инструменти за уеб администратори. Повече информация относно процеса на проверка е на разположение в Помощния център за уеб администратори на Google.
Updated 3 hours ago
може ли да стане гаф и да ни се ровичкат из компютрите.Аз нали не съм много на ти с компа и искам да питам вас