Страница 30 от 35 ПърваПърва ... 202829303132 ... ПоследенПоследен
Показване на 436 до 450 от 518
  1. #436

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Здравейте на всички, моля ви имайте още търпение, текущото състояние на форума goblenite.org не е променено, това е тестовия линк на новата платформа http://forum.goblenite.org/. Количеството текст за превод е огромно а и имаме работа по дизайна както се вижда. Освен това всичко това правим през свободното си време. Моля ви, нека бъдем толерантни един към друг и нека дългото чакане не прераства в негативни емоции. Ако имате конкретни въпроси ще отговаряме.
    Бих могла да помогна с локализацията. Няма да нахалствам за администраторски права, може да ми пратите текстовете на английски в някакъв файл и да ви ги върна преведени. Само дето и аз не мога да се ангажирам със срокове.

  2. #437

    Подразбиране

    Здравейте, не знаем защо радикал блокират трафика по този начин. Може би трябва да попитате тях. Nev, оставете един email да ви изпратим част от превода. Благодаря!

  3. #438

    Подразбиране

    От доста време качването на снимки на радикал-а лично мен ме дразни ужасно! Дори и да се отваря картинката... е покрита с реклами със звук и от бутона за затваряне се отварят в нов прозорец
    Има толкова много сайтове за качване на картинки...просто намерете начин да ги качвате на по-добро място. Аз си спомням, че видях от НИЯ и сега качвам на друг руски сайт. В съответния раздел може да си покажем - кой къде го прави

  4. #439

  5. #440

    Подразбиране

    Здравейте,опитах се да вляза в Обяви-"Моля дарете икона",но ми изписва Зловреден софтуер.Бихте ли проверили.Благодаря!
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  6. #441

    Подразбиране

    Имаше проблем със снимката на църквата. Снимката беше изтрита, тъй като Google е маркирал сайта откъдето е взета (zvezdica-varna.com) като зловреден.

  7. #442

    Подразбиране

    Благодаря!
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  8. #443

    Подразбиране

    Извинявам се, ако не е тук мястото за въпроса ми. Къде мога да прочета за багрене/тониране на панама-видове бои, откъде се купуват в София, техника. Преди години боядисвах дрехи от тензух.
    vera_apost@abv.bg

  9. #444

    Подразбиране

    Еха, какво внимание, трогнати сме и щракайки върху картинката се отваря темата.....БЛАГОДАРИМ
    Редактирано от ata : 12.09.2013 в 20:59.

  10. #445

    Подразбиране

    Моля админите да активират / или поправят/ настройките на sashka58. Не е влизала отдавна във форума. Може да изпраща лични съобщения, но не може да публикува мнения по темите.

  11. #446

    Подразбиране

    @ mila_an: sashka58, вече би трябвало да може да публикува мнения във форума.

  12. #447

    Подразбиране

    Здравейте,имам питане...може ли да ми обясните къде точно се кликва за отказ от абонамент на дадена тема,за която получавам известие в пощата си?Много отдавна се пълни пощата ми с такива съобщения с 2-3 месечна давност и ме подканят да кликна върху някакъв линк за отказване на абонамент,но аз няколко пъти го правя това и не намирам по-нататъшния път..

  13. #448

    Подразбиране

    Аз отдавна съм дезактивирал това да получавам съобщения и въпреки това пощата ми се пълни ежедневно със стари съобщения. Мисля, че е някакъв бъг на форума.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #449

    Подразбиране

    Ооооооо, то във форума отдавна няма админи…колко хора писахме и питахме… всички ни дразни, пък после речи от рода върнете се във форума.

  15. #450

    Подразбиране

    Реклама:
    Ох, вече не ги забелязвам,ама всяка сутрин- директно в кошчето.

Страница 30 от 35 ПърваПърва ... 202829303132 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •