Страница 31 от 35 ПърваПърва ... 212930313233 ... ПоследенПоследен
Показване на 451 до 465 от 518
  1. #451

    Подразбиране

    Не, че няма админи, но не можем да разберем защо се получава така . За тези от вас които не знаят, може да си настроите пощите директно да трият писмата от този тип или да ги сортират в отделна папка в пощенската кутия за да не ви пречат. Христос Воскресе!

  2. #452

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Не, че няма админи, но не можем да разберем защо се получава така . За тези от вас които не знаят, може да си настроите пощите директно да трият писмата от този тип или да ги сортират в отделна папка в пощенската кутия за да не ви пречат. Христос Воскресе!
    признавам че съм от тези които не знаят, но и не открих от къде мога да направя тази настройка, макар че от два дни не съм получавала писма добре ще е да знам как да настроя пощата си директно да ги трие

  3. #453

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    признавам че съм от тези които не знаят, но и не открих от къде мога да направя тази настройка, макар че от два дни не съм получавала писма добре ще е да знам как да настроя пощата си директно да ги трие
    кажи в кой домен си (yahoo, gmail, abv и т.н.) и ще ти кажа
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #454

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    кажи в кой домен си (yahoo, gmail, abv и т.н.) и ще ти кажа
    abv

  5. #455

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    abv
    Някой справи ли се с изключването на известия в пощата ... Стана доста заблуждаващо и с това, че ми пристигат лични съобщения отпреди два месеца едва днес ... ?!!! МОЛЯ АКО ЗНАЕ КАК ДА СИ ИЗКЛЮЧА ТОТАЛНО ПОЩАТА ЗА ИЗВЕСТИЯ от форума ... Когато е нужно не идват , а когато пристигат объркват всичко ... МОЛЯ !!!! ИЛИ пак писането ми/ни ще е глас в пустиня !!!!

    Искам и аз да си е настроя да ги трие веднага ! Обяснете ако знаете на всички тук, как да се направи съответната настройка на пощата.
    Благодаря предварително за вниманието !

  6. #456

    Подразбиране

    Отписвах се от разни теми, но пак идваха. Админите казаха, че не знаят от къде идва "бъга" на форума.
    Съобщенията ми намаляха, но пък личните си идват в сегашно време .

  7. #457

    Подразбиране

    аз не можах да ги изключа ,защото така и не казаха как, но в последно време не съм получавала известия

  8. #458

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    аз не можах да ги изключа ,защото така и не казаха как, но в последно време не съм получавала известия
    Така, чак сега виждам съобщението, съжалявам. Ето как става за abv. Влизате си в пощата и горе в десният ъгъл имате едно зъбно колелце. Щракате на него и пада меню където имате НАСТРОЙКИ. Отивате в настройки в от менюто вляво на екрана ви отивате на ЗАЩИТА ОТ СПАМ. После избирате БЛОКИРАНЕ НА АДРЕС ИЛИ ДОМЕЙН, там въвеждате мейла на форума от който не искате да получавате писма и сте си решили проблема. При желание и след оправяне на проблема след време просто премахвате мейла по същият начин. УСПЕХ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #459

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Така, чак сега виждам съобщението, съжалявам. Ето как става за abv. Влизате си в пощата и горе в десният ъгъл имате едно зъбно колелце. Щракате на него и пада меню където имате НАСТРОЙКИ. Отивате в настройки в от менюто вляво на екрана ви отивате на ЗАЩИТА ОТ СПАМ. После избирате БЛОКИРАНЕ НА АДРЕС ИЛИ ДОМЕЙН, там въвеждате мейла на форума от който не искате да получавате писма и сте си решили проблема. При желание и след оправяне на проблема след време просто премахвате мейла по същият начин. УСПЕХ!
    направих всичко записано ,но въпреки това пак имам в пощата си писма с е-мейли които не искам да получавам
    след като въведа адресите трябва ли нещо друго да се прави?

  10. #460

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Така, чак сега виждам съобщението, съжалявам. Ето как става за abv. Влизате си в пощата и горе в десният ъгъл имате едно зъбно колелце. Щракате на него и пада меню където имате НАСТРОЙКИ. Отивате в настройки в от менюто вляво на екрана ви отивате на ЗАЩИТА ОТ СПАМ. После избирате БЛОКИРАНЕ НА АДРЕС ИЛИ ДОМЕЙН, там въвеждате мейла на форума от който не искате да получавате писма и сте си решили проблема. При желание и след оправяне на проблема след време просто премахвате мейла по същият начин. УСПЕХ!

    Благодаря.аз го направих.Само допълнение за такива като мен, които никога не са болкирали е-мейли в пощата си.След въвеждане на конкретен имейл,като потвърждение натискате малкото плюсче отдясно до поленцето за въвеждане.емейла трябва визуално да слезне отдолу в списък с блокирани е-мейли. Мисля че е това.

  11. #461

    Подразбиране

    Много моля някой админ да влезе и да изтрие всички постове на потребител aventador напълнил е форума с някакви линкове,не смея да отварям и видя какво е,че.........

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #462

    Подразбиране

    Здравейте, много моля за помощ.Не си намирам темата с готовите ми работи във раздел -Вашите творби.Възможно ли е да съм изтрила аз ?!Вярно че отдавна не съм поствала там....но нямам и спомен да съм трила....Предварително благодаря за съдействието.

  13. #463

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    Здравейте, много моля за помощ.Не си намирам темата с готовите ми работи във раздел -Вашите творби.Възможно ли е да съм изтрила аз ?!Вярно че отдавна не съм поствала там....но нямам и спомен да съм трила....Предварително благодаря за съдействието.
    Аз я открих веднага
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=8949&page=3

  14. #464

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Аз я открих веднага
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=8949&page=3
    Много благодаря.Колко пъти Търсих с ключова дума...и не успях.И рових и пак не ....

  15. #465

    Подразбиране

    Реклама:
    Нещо става с форума

Страница 31 от 35 ПърваПърва ... 212930313233 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •