Страница 33 от 35 ПърваПърва ... 233132333435 ПоследенПоследен
Показване на 481 до 495 от 518
  1. #481

    Подразбиране

    Честит Никулден!На всички,които празнуват весел празник,има БЪГ този сайт!Трябва му реконструкция!

  2. #482

    Подразбиране

    Здравейте от несериозните админи .

    Проблема с отварянето на форума беше разрешен преди доста време.

    vili val4eva - като казвате "не мога" всъщност не става ясно нито какво правите, нито дали излиза съобщение за грешка или има някаква друга причина. Проверих вашия профил, нямате никакви ограничения. Ако някой друг има същия проблем, нека пише в темата и моля ви давайте малко повече подробности относно проблемите, защото термина "не мога" не ни дава абсолютно никаква информация.

    Проблема с кирилицата към настоящия момент не е ясно от къде идва. Ако някой има по-конкретни наблюдения кога се получава би помогнал за разрешаването му.

  3. #483

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Здравейте от несериозните админи .

    Проблема с отварянето на форума беше разрешен преди доста време.

    vili val4eva - като казвате "не мога" всъщност не става ясно нито какво правите, нито дали излиза съобщение за грешка или има някаква друга причина. Проверих вашия профил, нямате никакви ограничения. Ако някой друг има същия проблем, нека пише в темата и моля ви давайте малко повече подробности относно проблемите, защото термина "не мога" не ни дава абсолютно никаква информация.

    Проблема с кирилицата към настоящия момент не е ясно от къде идва. Ако някой има по-конкретни наблюдения кога се получава би помогнал за разрешаването му.
    Влизах с профила на Вили, но ми излиза грешка и не могат да се правят никакви корекции в неин пост
    При,отговор с цитат се получават някакви йероглифи - това е при мен и при други потребители
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #484

    Подразбиране

    пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ - пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ,пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
    пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #485

    Подразбиране

    Сега, ако можеш прочети.
    Не публикувах като "бърз отговор" а с "повече възможности"
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #486

    Подразбиране

    И сега да ти преведа предния си пост - при прикачване на картинка от външен източник се появява само линк без да се вижда снимката.
    При публикуване на мнение се появява поредица от кръгчета с въпросителни в тях и ,за да видиш какво си написал трябва да влезеш отново във "форум" , а не в самата тема
    Това са проблеми на всички,които влизаме тук, а не само мои
    И да допълня при Вили проблема е същия все още - не може да променя мнение - мисли , мисли .....и толкова,изобщо не се отваря поста (току що пробвах отново)
    За да съхраня промените трябва да отида на "повече възможности" от по усет да натисна първия бутон (който е със ?) и отново във форум - пак по усет
    Редактирано от Светла Петрова : 06.12.2016 в 19:45.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #487

    Подразбиране

    И при мен е така.
    Когато пиша с бърз отговор - се чете.
    Когато използвам повече възможности - всичко което ми излиза на екран е на питанки и маймунки и трябва да гадая какво да натисна. Бутон редактиране на мнение е постоянно мислещ...........

  8. #488

    Подразбиране

    Здравейте,

    Днес ще отстраним грешката при писане на отговор с повече възможности.
    А иначе по-бързо ли се зарежда форума в сравнение с останалите сайтове, в които влизате?

  9. #489

    Подразбиране

    пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.
    пїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅ-пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ,пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #490

    Подразбиране

    И отново - превод
    Скоростта е еднаква.Няма разлика с други сайтове.Дано по-скоро се оправи проблема, че спокойствието ми е на изчерпване
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #491

    Подразбиране

    Здравей Светла,

    Моля за още малко търпение Ако тези йероглифи вече са записани като мнение няма начин да се конвертират отново в нормален текст.

    Проблемът с писане на мнение с повече възможности е разрешен. Разрешени са и тези с прикачване на снимка от външен източник и промяна на мнение. Ако има още нещо, което сме пропуснали, моля да го опишете тук подробно, тъй като форумът има хиляди възможности и няма как да покрием всичко.

  12. #492

    Подразбиране

    Вече ми се отварят постовете за редактиране - в смисъл че досега проблемът беше че като натисна бутона редактиране на мнение зацикляше и нищо не ставаше - сега влизам и мога да пломеня, но проблема е че не се съхранява промяната. Излиза ми съобщение, че мнението е много кратко и трябва да има поне 2 символа. Дано съм била полезна с това.\n
    Редактирано от vili val4eva : 07.12.2016 в 12:12.

  13. #493

    Подразбиране

    И друго установих, когато реших да променя горния пост - стана и се запази, но в темата за конкурсите мнението е по дълго и точно там не става. Става въпрос за конкурса В царството на възглавниците. Искам да добавя още две участнички в първия пост и точно там не се получава.

  14. #494

    Подразбиране

    Динко,това с промяната на качване на снимка от външен носител май не е оправено още...
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #495

    Подразбиране

    Реклама:
    Току що изтрих старите иероглифи и си написах поста наново, но наистина все още има нещо за доуправяне. Ето какво имам в предвид:
    Постове 395 и 396 са различно изглеждащи от предходящите ги.

Страница 33 от 35 ПърваПърва ... 233132333435 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •