Страница 4 от 35 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 518
  1. #46

    Подразбиране

    Ало, администраторите!


    Моля ви почистете този потребител AdoxArids !

    Разпространява СПАМ навсякъде!

  2. #47

    Подразбиране

    TDK, модераторите нямат право да баннват така ли?

  3. #48

    Подразбиране

    bop_bop_mara, аз изтрих постваната тема от този потребител от раздел, която поддържам! Но само там мога да действам!
    За другите теми нямам права, както и другите модератори!

  4. #49

    Подразбиране

    Не може ли да се усложни регистрацията във форума?
    В някои руски форуми направо се изприщваш докато се регистрираш.НАпример:
    регистрация се допуска само в определени часове на денонощието,които са динамични;
    след 24 часа се получава линк за активиране на акаунта в мейла;
    автоматично ти се дава някаква смотана парола за достъп и активиране на акаунт;
    не ти се дава достъп до някои теми,ако нямаш определен брой написани постове,но тези постове периодично изчезват ако са глупости докато свикнеш да пишеш като хората.
    и т.н и т.н.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #50

    Подразбиране

    Не е нужно да се прекалява, те руснаците правят големи извратености, сигурно тестват волята на хората...
    Аз вече не си спомням, но стандартен подход е изпращането на мейл за активация на акаунта и/или мейл с първоначална парола.
    Така или иначе сигурността се почва с методите за регистация, но трябва да продължи и по-нататък с методите за постване...

  6. #51

    Подразбиране

    Админите още ли не са видели щъркели, та да махнем мартеничката на форума? Май яйчица трябваше да има днес, ама и цветенца става.

  7. #52

    Подразбиране

    Искам да попитам админите какво значи това съобщение

    Dear, Freeky!

    Spam sending from your computer was detected.
    We highly recommend you to check your computer and perform online virus check at our site immediately: http://antivirus2010.webcindario.com/online-scanner/
    If you do not pass this test* we will have to delete your account and forward a complaint to your ISP with attached log file (your IP address, etc.).

    ----------------------------------------------------
    Forum Administration www.goblenite.org

    получих го днес на ЛС, пуснато е от Joseph Ward (проверих профила и пише че е регистриран/а на 10.04.2010)
    Редактирано от Freeky : 13.04.2010 в 17:45.

  8. #53

    Подразбиране

    Самият факт, че ти се пише на английски от "българи", които знаят, че говориш български трябва да те светне, че става дума за измама. Не вярвам да питаш за превода, но ако това ти е въпросът - искат да отидеш на дадения адрес и там ще те накарат да си инсталираш вирус на компа.

  9. #54

    Подразбиране

    Персоната от сутринта е он-лайн и непрекъсната шари насам натам - потребители и ЛС. От вчера не ми вдъхва доверие и си го проверявам от време на време. Явно трябва да го блокират, но това е работа на админите........

  10. #55

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Персоната от сутринта е он-лайн и непрекъсната шари насам натам - потребители и ЛС. От вчера не ми вдъхва доверие и си го проверявам от време на време. Явно трябва да го блокират, но това е работа на админите........

    Въпросната личност вече написа много ЛС, но..... забележете, на хора с 0 мнения във форума и не посещавали форума повече от година.
    Какво ли ще значи това?!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #56

    Подразбиране

    Този човек продължава да пише ЛС,въпреки предупреждението,което му изпратих. Вероятно иска да задръсти форума с ЛС, пращайки ги до неактивни членове, които я ги прочетат, я не.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #57

    Подразбиране

    Благодаря на flame, че незабавно се отзова на подадения сигнал и блокира въпросния вредител.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #58

    Подразбиране

    Потребителя JoshuaaNave заедно с още един са изтрити от форума. Бяха изпратили всеки по 100 лични съобщения на произволно избрани потребители във форума. Ако забележите още някой съмнителен, кажете да го оправим и него . Благодарим на всички и по-специално на NIA. ;-)

  14. #59

    Подразбиране

    flame, няма ли как да се предотваратят ботовете? Може би на ЛС трябва да се обясняваме всъщност...

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Радвам се че сте премахнали натрапниците. Благодаря ви

Страница 4 от 35 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •