Страница 5 от 35 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 518
  1. #61

    Подразбиране

    bop_bop_mara, сложили сме защити, но явно трябва да измислим още нещо...

  2. #62

    Подразбиране

    Flame,пак вирусоносител в темата за "Измами,фирми-мошеници".

    Темата е озаглавена на руски-"Вирусьi повредили винду"

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #63

    Подразбиране

    След двудневна липса на форум, сега не получавам съобщения на мейла си за нови мнения по темите за които съм абонирана. Само при мен ли е така?

  4. #64

    Подразбиране

    И при мене е същото за съжаление

  5. #65

    Подразбиране

    Никой не получава май. Като са работили по форума сигурно са пипнали нещо без да искат. Ще го оправят утре.

  6. #66

    Подразбиране

    Аз много отдавна не получавам - нито известия за нови мнения, нито за ЛС. Не си спомням вече откога е така, но със сигурност от поне година.

  7. #67

    Подразбиране

    Аз също не получавам от седмица нови мнения,лс в пощата си,а не си спомням да съм блокирала опцията за получаване.

  8. #68

    Подразбиране

    Аз понякога ги намирам в папката Spam Добре, че я проверявам, преди да си изтрия съобщенията в нея.

  9. #69

    Подразбиране

    Скъпи администратори, искам да знам защо неполучавам съобщени в пощата си от една седмица.Не си спомням да съм нарушила с нещо и несъм се отказала от получаване на съобщения.

  10. #70

    Подразбиране

    Аз също не получавам съобщения в пощата си може би от 10-тина дни.Не съм се отказала от абонамента си, а не знам защо така се получава

  11. #71

    Подразбиране

    И аз не получавам от неделя насам никакви съобщения от форума

  12. #72

    Подразбиране

    Аз също не получавам съобщения на мейла си от миналата седмица, а не си спомням да съм прекратила абонамента си.

  13. #73

    Подразбиране

    Мили момичета, не сте само вие!

    Явно е масово за всички нас!

    Ще чакаме админите да ни информират!

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    Скъпи администратори, искам да знам защо неполучавам съобщени в пощата си от една седмица.Не си спомням да съм нарушила с нещо и несъм се отказала от получаване на съобщения.
    Бях доста заета тези дни и не съм влизала във форума, но за толкова дни трябваше пощата ми да е пълна, а няма нищо. Като чета всичко това се успокоявам. Дано не е нещо сериозно.

  15. #75

    Smile

    Реклама:
    При мен май всичко е наред - вече получавам поща

    Благодаря!!!!!!!!
    Редактирано от did_tag : 20.05.2010 в 09:09.

Страница 5 от 35 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •