Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 39 от 39
  1. #31

  2. #32

    Подразбиране

    Браво Скарлет! Чудесни са!
    Аз пък онзи ден ги направих за втори път, шприца нещо засече, изнерви ме тотално, тестото не излизаше добре и резултатът беше плачевен...
    За пореден път се убеждавам, че когато съм в кофти настроение, ядосана или тъжна това, което готвя не се получава...
    Да се надяваме тортата за рожденият ми ден в петък да се получи добре...
    Смятам и орехчета да направя...

  3. #33

    Подразбиране

    Това,което установих е,че тестото трябва да е мнооооооооого меко....иначе

  4. #34

    Подразбиране

    Но пък ако е мноооого меко може бисквитките да се разлеят, и това ми се е случвало Изобщо много мъка с тоя шприц. Пък да се похваля и аз си взех днес от електрическите ТСМ-ки за 5 лв. Ужааасссно съм щастлива. В книжката към него има и 2 рецепти. Някой пробва ли ги вече?

  5. #35

    Подразбиране

    В отговор за маста - вкъщи за готвене ползваме масово купешка мас от "Фантастико", "Хранс Комерс", "Била", "Рамстор" и т.н. Марката на маста не се сещам, но определно съм засичала 3 или 4 вида. Досега никакъв проблем - нито мирише на "старо", нито нищо. Става и за сладки, и за готвене. Вече 4 години подред правя даже козунаци с нея - стават велики.
    Мама носи домашна мас за бебето в нас - ами тя домашната е по-тъмна от купешката!!!
    Така че споко колеги-готвачи, купешката мас става!
    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  6. #36

    Подразбиране e

    Да се похваля и аз
    .Ето ярецептата :
    250гр. брашно; 200гр. масло; 1 яйце; 80гр. пудра захар; 1 настъргана кора от лимон и 2 пакетчета ванилия.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #37

    Подразбиране ДЖЕМА

    ДЖЕМА,

    ТВОЯТА РЕЦЕПТА Е НАЙ- ХУБАВА. ПРОБВАХ ВСИЧКИ.

    katya ivanova

  8. #38

    Подразбиране

    Нека и аз да се изкажа в полза на купешката мас !

    А шприца го имам от половин година , че и повече , досега съм ползвала само приставките за украса и не ме кефи . Купувах го за 15 лв, сага го гледах за 10 .
    Обаче съм купувала и механичен, същия ТСМски със същите подробности като електрическия за 10лв , пак преди около половин година за подарък ( вече бях ползвала моя електрически) и сега искам да си взема и за себе си такъв ама не намирам :twisted: .

  9. #39

    Подразбиране

    Реклама:
    В4ера ходихме до магазин Кауфланд в Пловдив,имаше поне 5 вида шприцове на съвсем прилична цена :до 10 лева.Ако има такъв магазин в твоя град отиди и се увери сама!Успех!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •