Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 168
  1. #16

    Post

    Един безценен за мен гоблен-Ябълково дърво-подарък комплектовка от мама.Не го довърших,а тя милата си замина от тоя свят.Когато го взема,за да приключа с него цялата се треса и ръцете ми спират да ме слушат

  2. #17

    Post

    Период в който спрях да шия-отказаха очите,но се захванах с плетиво на една кука.В резултат на това две покривки за кръгла маса и неколцина тишлайфера.Забравих да ги снимам когато си бях в България.Мечтата ми беше гоблените да поставя в рамки от дърворезба.

  3. #18

    Post

    Потеглих за Испания с недовършените гоблени и Лятна идилия.Изпратиха ми и Моста Мостар,но сега се рея в облаците на Мостар.Лятната идилия я подарих на дъщерята послучай завършена магистратура.

  4. #19

    Post

    След тях започнах редовно да влизам във форума и се включих в игрите за Осми март и Великден.Уших с много любов подаръчета на Чеденцето и Маржи-немога да покажа снимки.Намерих сред съфорумките невероятни приятели,които ми помогнаха със схеми.Благодарение на Пепка и Ради се появиха-Зеленчуците на Вервако,Бебешките обувчици,графики.

  5. #20

    Post

    Тръгвайки си за България занесох подаръчета на щерката и синчето-гоблени ушити от испански списания.Ще покажа това което съм снимала.

  6. #21

    Post

    Този часовник е предназначен за подарък,но не се знае кога ще стане.Отекчава ме фона му.

  7. #22

    Post

    Това е последният гоблен,които уших за синчето.Още е неизпран и неугладен,но утре ще е и рамкиран.

  8. #23

    Подразбиране Извинявам се!

    Момичета,извинявам се за лошото качество на снимките.При преинсталиране на лаптопа бяха унищожени всичките ми снимани гоблени.Това е дело на дъщеря ми и са правени с телефон.Надявам се поне малко да съм ви доставила удоволствие.
    Редактирано от eli1958 : 10.08.2009 в 11:55.

  9. #24

    Подразбиране

    Ели, с голямо удоволствие разгледах колекцията ти! Поздравявам те и ти пожелавам по-скоро да завършиш недовършените и да ни покажеш още много красоти. И да добавя още няколко твои творения, които получих като подарък от Великденската игра.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Преди да съм видяла сниманите ти творби, знаех, че си ушила много и все красиви и трудни класически гоблени!!!
    Много ми допадна начина по който си представила всеки един от тях със своята история!
    Най -много ме впечатли - " Лятната идилия". Мнооооооого го харесвам, но нямах куража дори да го започна. Поздравления за огромния труд!!!
    А сега искам да допълня твоята страничка с великолепните подаръци, които ми направи. Да покажа и да потвърдя, че ти си мноооого щедър и силно емоционален човек. Гордея се, че мой ПРИЯТЕЛ !!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  11. #26

    Post

    Понеже съм голям инатрекох и отсеках.Гобленът е вече в рамка,а сега му предстои дълго пътуване.

  12. #27

    Thumbs up

    ЕЛИ,миличка имаш прекрасни гоблени,страничката си направила страхотно, аз съм особено щастлива,че притежавам подарък изработен от твоите ръце,който ми стои в хола и непрекъснато ми напомня какъв сърцат ЧОВЕК си,прикачвам го за да му се насладят всички-идва ми да си пиина от коктеилчето
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране още

    опа, щях да забравя ,почерпих се с парченце от морската ти торта,страшно вкусна

  14. #29

    Подразбиране

    Ели, на човек не му се излиза изобщо от твоята страничка, хем си хапваш тортичка, хем смазваш оченцето с красиви творби
    Много са красиви всичките ти гоблени, още повече когато в тях са вложени толкова много емиции
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Еееех как му завиждам на Мони за прекрасната графика, която много скоро ще долети от Испания до него. Тортата е много хубава и вкусна. Хайде уший нещо и го слагай в първите ти две рамки дърворезба, които вече имаш. Както ти обещах ще се постарая да помогна за осъществяването на мечтата ти. А тортата наистина е много вкусна

Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •