Здравейте и от мен! И аз съм от опарените от тази фирма - нали все да спестя някой лев. За втори път ми се случва да купя събирани на ръка гоблени от разни аматьори и смотани фирмички и хем си казах първия път -само оригинални вече ,ама сама съм си виновна. Преди две години си купих от щанда им т. нар. от тях "Чудитворната богородица" ,която сега виждам че се казвала всъщност "Йерусалимска Богородица", ама това даже не е проблем.Почнах да шия от две седмици и гледам в едното пликче с конец нямам бележка със знак къде да шия с тоя конец и си викам ще ги проследя всички в легендата и който остане той ще е!И направо съм бясна защото открих че ми липсва един цвят!Е може ли човек всеки път като купува нещо да процедира като Шерлок Холмс - сега вместо да си шиеш с кеф ходиш да издирваш някакви некоректни малоумници.Направо ми се скапа настроението! Как може бе-взимаш парите на хората - ми как ще дойде втори път човек при теб!И това с единия липсваш цвят- някаква запазена марка ли е, що ли?Дано да ги намеря ,че да го оправим!Не че няма да измисля нещо сама-гоблена си за е мен,ама защо да се занимвам с простотии! И вече край -от тук нататък само оригинали!