Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Показване на 196 до 204 от 204
  1. #196

    Подразбиране

    Здравейте отново от мен! Не бях влизала във форума доста време, а и не бях бродирала. Не знам защо.

    След тази кратка пауза, пропускайки коледно-новогодишния сезон, минавам директно към любовния (който при мен трае целогодишно, всъщност ).

    Намислени специално за Празника, макар и да не съм насрочила крайно оформление, ето две зайчета от серията Somebunny to Love. Първото е от един семплер, второто е модел от списание (ако не се лъжа). Промених цветовата гама на сърчицата, кръпките и дрешките с това, което имах налично и което ми беше на сърце. Умишлено гледах да ги "комплектовам".



    По-нататък планирам още мъници на тема сърчица, но сега е сесия и не бива да прекалявам...

  2. #197

    Подразбиране

    Много са симпатични!!! А ти умееш много добре да заменяш и съчетаваш цветове. Аз също скоро ших подобно зайче / подарък за новородено/ и всеки, който го видя го хареса.....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  3. #198

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bop_bop_mara Виж мнение
    Здравейте отново от мен! Не бях влизала във форума доста време, а и не бях бродирала. Не знам защо.

    След тази кратка пауза, пропускайки коледно-новогодишния сезон, минавам директно към любовния (който при мен трае целогодишно, всъщност ).

    Намислени специално за Празника, макар и да не съм насрочила крайно оформление, ето две зайчета от серията Somebunny to Love. Първото е от един семплер, второто е модел от списание (ако не се лъжа). Промених цветовата гама на сърчицата, кръпките и дрешките с това, което имах налично и което ми беше на сърце. Умишлено гледах да ги "комплектовам".



    По-нататък планирам още мъници на тема сърчица, но сега е сесия и не бива да прекалявам...
    Mnogo hubavo sa se poluchili

  4. #199

    Подразбиране

    Зайците са жестоки!!! Оправят ми настроението - не мога да ги гледам без да се усмихвам! Благодаря ти за това!

  5. #200

    Подразбиране

    Много сладки моделчета, както винаги в твоята страничка.

  6. #201

    Подразбиране

    Много са сладки тези мъници!

  7. #202

    Подразбиране

    Зайчетата са сладичкиииии.........!

  8. #203

  9. #204

    Подразбиране

    Реклама:
    ей,като ти видях темата на предна линия с нетърпение влязох да вида какъв сладък мъник си сътворила.много е хубаво целогодишно да си на любовна вълна.цяла година да ни показваш влюбени животинки.зайчетата са супер и очаквам да ги видя оформени/да не е само на лято/.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •