Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 76

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И гоблените и рамките ти са прекрасни, моя фаворит, обаче са разработките по снимки на децата ти

  2. #2

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени и чудесно оформление Искрени поздравления

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    поздравления за прекрасната колекция

  5. #5

    Подразбиране

    Направо онемях! И след 100 години няма да те стигна. Изключително много ти се възхищавам!

  6. #6

    Подразбиране

    Поздравления за прекрасната и огромна колекция!

  7. #7

    Подразбиране

    Останах без дъх докато разглеждах темичката ти, толкова много и красиви гоблени, евала! Каквото и да напиша все ми се струва, че няма да е достатъчно, за да изразя възхищението си.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря ви много, момичета!!!!Последно време съм поспряла да шия,но сега след всички тези хубави думи и след всички красиви гоблени,които видях разглеждайки вашите теми ,просто желанието ми да ушия още много,много гоблени се засили.......изваждам пак схемите.Пожелавам много хубав и усмихнат ден на всички!!!!!!
    Редактирано от almateq : 27.08.2009 в 12:30.

  9. #9

    Smile

    Поздравления. За начинаеща това е .....................................нямам думи.

  10. #10

    Подразбиране

    Разкошна колекция.Искам да те питам за гоблените на децата ти,кой ти разработва снимките.Много хубаво са направени схемите.Поздравления на тебн и дизайнера

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mareha Виж мнение
    Разкошна колекция.Искам да те питам за гоблените на децата ти,кой ти разработва снимките.Много хубаво са направени схемите.Поздравления на тебн и дизайнера
    Здравейте!!!!!Благодаря за хубавите думи!!Гоблените по снимките си ги направих сама с ''Patern maker''Много е забавно да си пробвам всякакви снимки как ще изглеждат на гоблен.Сега съм решила да направя схема на ''Мона Лиза''защото става много добре от снимката,която имам,но първо трябва да завърша няколкото гоблена,които направих грешката да започна едновременно и сега не мога да реша кой по-напред.....Поздрав на всички!!!!!!!!!!

  12. #12

    Thumbs up

    Гоблените ти са приказно красиви, допълнени с чудни рамки!


  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Една от най-хубавите колекции, които съм виждала, поздравления за този огромен труд и красота

  15. #15

    Подразбиране още един

    Да покажа още нещо...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •