Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 76
  1. #31

    Thumbs up

    Гоблените ти са приказно красиви, допълнени с чудни рамки!


  2. #32

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mareha Виж мнение
    Разкошна колекция.Искам да те питам за гоблените на децата ти,кой ти разработва снимките.Много хубаво са направени схемите.Поздравления на тебн и дизайнера
    Здравейте!!!!!Благодаря за хубавите думи!!Гоблените по снимките си ги направих сама с ''Patern maker''Много е забавно да си пробвам всякакви снимки как ще изглеждат на гоблен.Сега съм решила да направя схема на ''Мона Лиза''защото става много добре от снимката,която имам,но първо трябва да завърша няколкото гоблена,които направих грешката да започна едновременно и сега не мога да реша кой по-напред.....Поздрав на всички!!!!!!!!!!

  4. #34

    Подразбиране

    Една от най-хубавите колекции, които съм виждала, поздравления за този огромен труд и красота

  5. #35

    Подразбиране още един

    Да покажа още нещо...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #36

    Подразбиране

    Ама че симпатичен е този гоблен...............сякаш съм в детски роман.......
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  7. #37

    Подразбиране

    Хубави гоблени, хубави рамки и хубави деца!

  8. #38

  9. #39

    Smile

    Страхотен е . Сякъш всеки един момент децата ще проговорят. Поздравление. Великолепен е.

  10. #40

    Подразбиране

    това малко гобленче го уших на дъщеря ми за именния и ден
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #41

    Подразбиране

    Леле каква заспала голяма бяла птица съм... къде съм бляла до сега и не съм видяла това огромно богатство, разкошна колекция имаш все големи, трудни и красиви гоблени. Много хубаво подаръче си подготвила за именния ден на щерката - тази Света Петка съм я виждала на живо - не е голяма, но за сметка на това е много нежна и хубава. за всичко което си сътворила.

  12. #42

    Подразбиране

    Woow!!! Tvoiata kolektsia niama krai.. Bih iskala da snimam vsickite ti gobleni Pozdravlenia za neveroiatnia ti trud

  13. #43

    Подразбиране

    много,много благодаря на всички!!!!!....толкова е зареждащо.......

  14. #44

    Smile

    Поздравления за невероятната колекция
    Всичките ти гоблени са много красиви , а за рамките съм без думи......
    Ще съм в очакване на следващите красоти

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    уау....св.петка се е получила много добре-аз отдавна я харесвам ...но все не ми остава време.поздравления и за останалите гоблени от колекцията.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •