Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 76
  1. #46

  2. #47

    Подразбиране

    Всеки трябва да има поне една икона в къщи. Честито на дъшеря ти.

  3. #48

    Подразбиране

    Вчера подарих този гоблен на ДОКТОРА,който оперира сина ми от апандисит.До сега съм подарявала на приятели само малки гобленчета.За първи път подарявам голям,и нито за миг не се поколебах.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #49

    Подразбиране

    НА ТЕБ!нЕ СЪЖАЛЯВАЙ-НАПРАВИЛА СИ ГО ЗА ДЕТЕТО!ГОБЛЕНИ СЕ ШИЯТ ,НО ЗДРАВЕТО Е НЕЩО МНОГО ЦЕННО!
    пОДАРЯВАЛА СЪМ ОТ ГОЛЕМИТЕ ГОБЛЕНИ НА ВИЛЕР И НИТО ЗА МИГ НЕ СЪМ ЖАЛИЛА ЗА ТЯХ.НЯКОИ ПОВТОРИХ, ДРУГИ ОСТАНАХА САМО СПОМЕН !
    ПРЕКРАСНО РЕШЕНИЕ!

  5. #50

    Подразбиране

    Страхотно решение и постъпка!!! Дано само го оценят по достойнство......... това би била голяма награда за теб.
    Всъщност най- важното е да ти е живо и здраво детенцето.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  6. #51

    Smile

    Аууууууууууу аз нямам думи-това е нещо невероятно. Незнам за 10 години дали наполовина ще изработя това, което си сътворила ти. АДМИРАЦИИ ЗА КОЕТО - ЗАШЕМЕТЯВАЩА КОЛЕКЦИЯ! ЗА ДЕЦАТА ТИ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА РАДВАТ МАЙЧЕТО СИ!

  7. #52

    Post

    Страхотни гоблени си "изрисувала"с иглатас интерес ще следя другите ти красоти,че идва зима.

  8. #53

    Подразбиране

    Поздрвявам те за прекрасната класическа колекция!Гоблените ти са много стилни и красиви!

  9. #54

    Smile

    Цитат Първоначално написано от almateq Виж мнение
    Вчера подарих този гоблен на ДОКТОРА,който оперира сина ми от апандисит.До сега съм подарявала на приятели само малки гобленчета.За първи път подарявам голям,и нито за миг не се поколебах.
    Браво на теб.Избора на подарък е страхотен. Аз пък не спирам да подарявам. Досега всичките си гоблени съм подарила на някого. Е те не са кой знае колко, но и аз не съм се замисляла когато ги подарявах. Когато нещо правиш от сърце не съжаляваш. Смятам че и ти също не си съжалила че си подарила тази красота.

  10. #55

    Подразбиране

    Наистина нито за миг не се поколебах.Исках за това,което този велик лекар направи за нас, да се отблагодаря със нещо ,в което съм вложила част от себе си...операцията не беше рутинна.....Щастлива съм,че всичко мина добре....Благодаря ви-много сте мили-радвам се че имам такива приятелки,макар и да се познаваме само виртуално!!!!

  11. #56

    Подразбиране

    Невероятна колекция ,а стези рамки изглеждат още по красиви Да ти е живо и здраво детенцето ,важното е че всичко е минало добре и дано не ви се налага повече да ползвате доктора

  12. #57

    Smile

    Прекрасни са и останалите гоблени, които видях. Красота, красота и пак красота, особено дечицата са невероятни.
    Сигурно е велико да шиеш гоблен по снимка на дечицата си. Поздравявам те, че си успяла да създадеш тези красоти.

    Поздрави
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  13. #58

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен си избрала за подарък!Много съм впечатлена от гоблените -снимки на децата.Чудесни са!

  14. #59

    Подразбиране

    Здравейте момичета!!!!В последно време съм малко в творчески застой,не шия,но пък редовно ви разглеждам.Имам само един гоблен за показване и няколко неготови......
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Този почти е завършен.Трябваше да бъде възглавничка,но реших,че ще е по добре да го сложа в рамка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •