Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 44 от 44
  1. #31

    Подразбиране

    Страхотен гоблен с много красива рамка,направено с вкус. и за останалите гоблени.

  2. #32

    Подразбиране

    Гоблените които си ушила са прекрасни, дерзай

  3. #33

  4. #34

  5. #35

    Подразбиране

    Хубава колекция си имаш.
    А тези магнолии са разкош с рамката, много е оригинална, незнам как си се сетила да сложиш такава! Страхотно.....

  6. #36

    Подразбиране

    Благодаря ти veselkoto ,като избирах рамката жената се опита да ме убеди че трябва да сложим кафява рамка широка и дървено паспарту . Не ми хареса и реших да се доверя на тази ,която всъщност избрах ! не съжелявам от резултата ,страшно много ми харесва !

  7. #37

    Подразбиране

    Ето и готовите коне :
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #38

    Подразбиране

    За първи път влизам в страничката ти и искам да ти кажа ,че останах очарована от колекциата ти .Поздравления!

  9. #39

    Подразбиране

    Петя и аз посещавам страничката ти за първи път. За малкото време през което шиеш си направила все хубави творби и с вкус оформени. Продължавай все така.

  10. #40

  11. #41

    Подразбиране

    Прекрасни неща. Разгледах ги с удоволствие. Много нежност има в твоята колекця от гоблени.

  12. #42

    Подразбиране

    Петя и аз за първи път надниквам в страничката ти.Гоблените изработени от теб са прекрасни и по нищо не личи че сега си се учила.Това не са гоблени за начинаещи а ти си се справила чудесно.Мойте поздравления.

  13. #43

    Подразбиране

    Харесвам всички прелести,които си ушила!Поздравления и успех в следващите начинания!
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  14. #44

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво, страхотни са!

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •