Моят ник е име на героиня от една много хубава и любимамоя книга "Стършел" на Лилиян Етел Войнч. Четох я още като ученичка, страшно ми хареса.Препрочитам я мнго често и винаги плача като я чета. Героинята се казва Джемма и най-добрият и приятел от дете и викаше Джим. Полсе той изчезна и инсценира одавянето си. След години се върна с обезобразено лице,поради трудния живот, който е водил.Тя не го позна,но в общуването си с него чувстваше по някакъв начин,че е той. Осъдиха гона смът за бунтовнически живот и го разстреляха/ След разстрела и предадоха писмо, което той беше завършил с едно стихче от детството им и с обръщението Джим. Тогава чак тя се убеди,че е той. Много ми се иска да ви напиша стихчето,въпреки,че е на руски (книгата е на руски понеже)

"Счастливой мошкаю летаю
живу ли я иль умираю"

Книга за 2 истински любови,за ужасна несправедливост към едно момче,за разбити 3 сърца, с тъжен край- ужасно трогна сърцето ми, толкова много,че със сестра ми започнахме да си викаме -аз на нея Джим,тя на мен Джемма.Когато си купихме комп първоначално се пишех sveta ( името ми е Светлана), по-късно навсякъде започнах да се пиша djemma.
E, това е, малко дълго се получи.