Показване на 1 до 15 от 88

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Много готини историй за никовете ви.
    Моята история е следната:Аз бях студентка в Благоевград, а там има традиция или нещо такова на името Мария (аз така се казвам), да се обръщат с Маре, но на мен не ми допадаше, защото на баба ми Мария, казваха Маре. Незнам защо , но ми зву4еше като на баба, а аз не бях баба...,просто не ми харесваше :twisted: . Вси4ките ми колеги се опитваха да ми казват Маре и аз постоянно им правех забележки, 4е не ми е приятно и 4е галеното ми име е Мими.Да ама не, те си продължаваха все така, после го направиха на Мар4е, но и така не ми пасваше и най накрая някой реши, 4е Мар4ела много ми утива и така со остана, докато завърших, дори и сега.И до ден днешен, като ми се обадят приятели и колеги от Бл-град си ме търсят Мар4ела.
    Така запо4нах и да се регистрирам на разли4ни места, така съм и в ICQ-то, така ми запо4ват и електронните пощи и така...........та до сега и тук.

  2. #2

    Подразбиране

    в моя ник се съдържа името ми - снежана. но вече имаше регистрирана снежана и след това написахме снежанка- всъщност аз се казвам така по кръщелното ми свидетелство. а 77 е за това ,че моята дъщеричка най-много обича числото 7 ,та не една , а две седмици сложихме в ника.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте,
    за моя ник имам едно простичко обяснение-просто обичам да мечтая и
    да постигам това за което мечтая.
    Бавно,но славно
    Много интересни историйки за никовете има тук.
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте

    И моя ник като на много от вас е съставен от имената ми - Нина и Д.А. - като презиме и фамилия.
    Не помня кога си го измислих - беше по времето на регистрация на поща.
    Все още си я ползвам /пощата де/. То с моето име има много регистрирани навсякъде и не мога да се вредя да съм първа.

  5. #5

    Подразбиране



    И аз да споделя. Съпругът ми ме нарича чеденце. Така реших като си правих регистрация във форума, защото името ми - Соня - вече беше заето, а разни производни не ми се мислеха, защото можеше и да ги забравя
    Ами това е

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •