Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 88 от 88
  1. #76

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Много сте благопристойни.
    Едно malко на eks....От мен.
    Aз пък си мислех, че се казваш Мария Александрова

    ама то това твойто.. наистина, човек колкото и богата фантазия да има... не мой са сети...

    Темичката е наистина страхотна

  2. #77

    Подразбиране

    Темата наистина е супер. А моята най-добра приятелка ми вика Джули и затова. Всички други приятели ми казват Юлиана и производни. Винаги гледам да си го сложа като ник и като не се повтори тук бях много щастлива.

  3. #78

    Подразбиране

    наистина е страхотна темата много ми е интересно да разбера за никовете ви и сега ще ви споделя за моя ник, моят съпруг ми казва Фрики и винаги ме е наричал по този начин още от както се запознахме иначе се казвам Виктория което няма нищо общо но моят съпруг не е българин и просто така ми е преобарнал галеното име (Вики-Фрики). а на арабски език Фрики е вид ориз един такъв много странен зелен на цвят но е много вкусен така винаги се регистрирам където и да е
    по странното при мен е имейлът ми който започва така chorap2000
    той ми е от 2000-та година и тогава го правих с една приятелка в един компютърен клуб понеже аз не разбирах много тогава, та се опитвахме какво ли не да пишем и все беше заето тогава не знам как ми дойде и толкова се бях ядосала че направо и казах да напише чорап и че никой няма и да се е сетил да го полза и стана, само добавихме годината. само да отбележа че си е чистичък чорапа аз си ги пера

  4. #79

    Подразбиране

    Цялото ми семейство в разширен вариант сме от футболен отбор Ботев Пловдив,та и аз затова се нарекох канарче...

  5. #80

    Подразбиране

    Aми на мен все ми казват,че много питам и от там.PIPITKA
    eхooooooooooooooo

  6. #81

    Подразбиране

    Сега видях тази интересна темичка ,та реших да споделя и аз значението на моя ник.Симчо ме нарича баща ми, още откакто бях дете.То е съкращение от "силно мои човек",а иначе се казвам Сирма.

  7. #82

    Подразбиране

    а моят ник се получава от фамилията ми и годината на раждане и се получи mal4eva1984
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  8. #83

    Подразбиране

    Моят пък е името на домашният ни любимец -кучето Бариксто,Бари

  9. #84

    Подразбиране

    Моят идва от Асенова Христина и го използвам само тук.

  10. #85

    Подразбиране

    Любопитна темичка. В един блог съм регистрирана като KROTALKA(женския вариант на змията кротал). Така ме наричаше на галено съпругът ми, защото носех много сребърни гривни и дрънчах с тях, звук близък до този, който издава змията с опашката си. В блога почти всички започнаха да ми викат Кроти, и когато се регистрирах тук запазих си вече познатото име.

  11. #86

    Thumbs up

    Аз веднага реших,че ще взема името на някой лит.герой- обърнах се към библиотеката и първата книга ,която попадна пред очите ми беше "Фортуната и Хасинта"/може би защото е по дебела/.Така,че решението беше взето -hasinta-а цифрата се наложи тъй като се оказахме няколко!

  12. #87

    Подразбиране

    Някъде прочетох,че Илона е едно от късметлийските
    имена за родените на моята дата.Дона е от Донка,а също
    и"дона"/жена/ и се получи:Дона-Илона.Някъде при по-
    малко място,се подписвам Дилона.

  13. #88

    Подразбиране

    Реклама:
    Моят ник е от един приятел,който вече не е м/у нас и страшно много ми липсва.Tа той ми казваше доктор Маги -и от там drmagi

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •