Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 88
  1. #16

    Подразбиране

    Моят ник е име на героиня от една много хубава и любимамоя книга "Стършел" на Лилиян Етел Войнч. Четох я още като ученичка, страшно ми хареса.Препрочитам я мнго често и винаги плача като я чета. Героинята се казва Джемма и най-добрият и приятел от дете и викаше Джим. Полсе той изчезна и инсценира одавянето си. След години се върна с обезобразено лице,поради трудния живот, който е водил.Тя не го позна,но в общуването си с него чувстваше по някакъв начин,че е той. Осъдиха гона смът за бунтовнически живот и го разстреляха/ След разстрела и предадоха писмо, което той беше завършил с едно стихче от детството им и с обръщението Джим. Тогава чак тя се убеди,че е той. Много ми се иска да ви напиша стихчето,въпреки,че е на руски (книгата е на руски понеже)

    "Счастливой мошкаю летаю
    живу ли я иль умираю"

    Книга за 2 истински любови,за ужасна несправедливост към едно момче,за разбити 3 сърца, с тъжен край- ужасно трогна сърцето ми, толкова много,че със сестра ми започнахме да си викаме -аз на нея Джим,тя на мен Джемма.Когато си купихме комп първоначално се пишех sveta ( името ми е Светлана), по-късно навсякъде започнах да се пиша djemma.
    E, това е, малко дълго се получи.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Djemma
    E, това е, малко дълго се получи.
    Но пък много хубаво .

  3. #18

    Подразбиране

    Наде с това Мале , доста се посмях, но като се замисля си права :wink:

  4. #19

    Подразбиране

    Джемма, много хубава история...

  5. #20

    Подразбиране

    аз моя ник си го избрах много просто, не си мислете че има нещо общо с филма електра
    понеже много обичам метъл(музиката) и от там
    метъл -> електическа китара -> електра а "_" е за украса

  6. #21

    Подразбиране Abi

    Моя е производно от името ми Албена ....Аби.

  7. #22

    Подразбиране

    Като малка много четях гръцка митология и ми харесваше историята за Арахна, а преди 4 години си направих тату на паяк на относително видно място, тя ето ме "паячката" (Арахна - от гр. паяк).

  8. #23

    Подразбиране

    Моят ник пък е от мъжа ми, като се оженихме започна да ме нарича Пеп-чице, като наблягаше на тирето (от Пепа) . Той продължи, но и родата започна да ме нарича Пепчо,Пепче. Само на едно място беше заето това име, и сина от "синовна обич" ме кръсти "zver4o" :? :? :?

  9. #24

    Подразбиране

    Беше ми много интересно да чета за никовете ви / правилно ли го казах/ и реших и аз да се включа. Няколко пъти опитите ми за регистрация бяха неуспешни и накрая аха да стане се оказа,че името,което бях посочила /моето истинско кратко име / вече е заето. И тогава въпреки богатото ми въображение в стремежа си да се регистрирам час по скоро не му мислих много и постъпих съвсем прозаично НИЯ _ последните букви на името ми Виргиния и НИК _ началото на бащината ми фамилия. Пренебрегнах името на съпруга ми, за да не се повтаря с имейла ми. Крайният резултат мисля, че не е лош. А за аватара бях си избрала отговарящ на характера ми, но пак не успях и трябваше да избирам от ГАЛЕРИЯТА. Единствената ми допирна точка с него е цигарата.

  10. #25

    Подразбиране

    Моя ник се получи случайно трябваше да бъде само Вени ,понеже не разбирах нищо накарах моя син да ме регистрира и той го направи обаче забрави паролата ми и се наложи да се регистрирам наново , понеже моето име беше вече заето станах на 3000 вече си свикнах с него и го слагам навсякъде

  11. #26

    Подразбиране :)

    Казвам се Камелия и затова ника ми е Kamellia,но с две "Л"

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #27

    Подразбиране

    Нищо оригинално при мен, "кръстих" се на дъщеря ми, която е Марина и името й ми е сред любимите. Викаме й по всякакви начини - Маринеро, Маринерис и какво ли още не.

  13. #28

    Подразбиране

    И при мене нищо различно , със истинското име се регистрирах, обаче като напипах този форум и трябваше да се регистрирам извиках съпруга ми за помощ и той ме пита кое от двете да запише :ЗЛАТОТО или ЧАДО /той така ми казва/.Аз си избрах ЗЛАТОТО той го написа и каза готово само дай ОК.Да ама не от мойто ОК нищо не излезе. На следващият ден помолих синът ми да опита като мислех, че пак нищо няма да стане и му казах да пише каквото иска а то пък взе че стана. И аватара също той ми избра. Така че това съм си аз ЗЛАТКА. Малко дългичко стана ноооооооооооооо

  14. #29

    Подразбиране

    А аз не мислих много, просто си обърнах името, казвам се Кети.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Много готини историй за никовете ви.
    Моята история е следната:Аз бях студентка в Благоевград, а там има традиция или нещо такова на името Мария (аз така се казвам), да се обръщат с Маре, но на мен не ми допадаше, защото на баба ми Мария, казваха Маре. Незнам защо , но ми зву4еше като на баба, а аз не бях баба...,просто не ми харесваше :twisted: . Вси4ките ми колеги се опитваха да ми казват Маре и аз постоянно им правех забележки, 4е не ми е приятно и 4е галеното ми име е Мими.Да ама не, те си продължаваха все така, после го направиха на Мар4е, но и така не ми пасваше и най накрая някой реши, 4е Мар4ела много ми утива и така со остана, докато завърших, дори и сега.И до ден днешен, като ми се обадят приятели и колеги от Бл-град си ме търсят Мар4ела.
    Така запо4нах и да се регистрирам на разли4ни места, така съм и в ICQ-то, така ми запо4ват и електронните пощи и така...........та до сега и тук.

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •