Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 88
  1. #31

    Подразбиране

    в моя ник се съдържа името ми - снежана. но вече имаше регистрирана снежана и след това написахме снежанка- всъщност аз се казвам така по кръщелното ми свидетелство. а 77 е за това ,че моята дъщеричка най-много обича числото 7 ,та не една , а две седмици сложихме в ника.

  2. #32

    Подразбиране

    Здравейте,
    за моя ник имам едно простичко обяснение-просто обичам да мечтая и
    да постигам това за което мечтая.
    Бавно,но славно
    Много интересни историйки за никовете има тук.
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  3. #33

    Подразбиране

    Здравейте

    И моя ник като на много от вас е съставен от имената ми - Нина и Д.А. - като презиме и фамилия.
    Не помня кога си го измислих - беше по времето на регистрация на поща.
    Все още си я ползвам /пощата де/. То с моето име има много регистрирани навсякъде и не мога да се вредя да съм първа.

  4. #34

    Подразбиране



    И аз да споделя. Съпругът ми ме нарича чеденце. Така реших като си правих регистрация във форума, защото името ми - Соня - вече беше заето, а разни производни не ми се мислеха, защото можеше и да ги забравя
    Ами това е

  5. #35

    Подразбиране

    Когато прочетох Атинянката Таис за първи път бях много впечатлена от непрекъснатия и стремеж към нови знания, нови места. После с годините я препрочитах пак и винаги ми беше интересна. Тъй като първата ми регистрация беше в all.bg а там вече имаше регистрирана Таис / атинянка се регистрирах само като "атинянка" и така е във всички форуми където съм се регистрирала.

  6. #36

    Подразбиране q

    Много сладка темичка.Когато се чудех какъв ник да си избера,децата ми помогнаха,като ми подхвърлиха:"Е мамо ти с твоята богата фантазия да не можеш да си избереш ник, това си е цяло чудо!"И аз взех,че пробвах с тази дума на шега,а то взе,че стана.Ето така се роди и моят ник.

  7. #37

    Подразбиране

    Много сте благопристойни.
    Едно malко на eks....От мен.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  8. #38

    Подразбиране

    [QUOTE=maleks;127283]Много сте благопристойни.
    Едно malко на eks....От мен.


    Добре,че обясни , щях да продължавам да се чудя какво означава ника ти. И да си призная рових тук и там /нали съм си любознателна/ какво е това име,богиня,звезда,историческа личност или героиня от някой роман.
    Да ти имам фантазията. Направо си непредвидима.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #39

    Подразбиране

    Моят ник е производно на името ми- Мима , а и повечето ми приятелки си ми викат Мимка.Май ,че и във форума сме много Мимета и Марии и трябва да фантазираме относно никовете.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  10. #40

    Подразбиране

    Аз бях на 15,когато ми купиха първия компютър.И понеже влизах във форумите на yahoo.com и чатех само с чужденци,исках ника ми да дава информация за мен.И понеже непрекъснато разговорите започваха с "Hi,a/s/l",тоест с питане за възраст/пол/местоположение реших да е
    teen от teenager,тоест тийнейджър и
    f от female,т.е. момиче
    И ето ме наВече минах тийнейджърската възраст и все още си "вървя"така

  11. #41

    Подразбиране

    Моят ник е инициалите на името ми и рожд.година.Така всички знаят колко съм стара и пожеже съм такава и забравям, надявам се поне името си да не забравя

  12. #42

    Подразбиране

    Здравейте! не помня къде трябваше да се регистрирам, но не ми се искаше да си пиша името затова голямо мислене му падна но така и не стигнах до нещо свястно което да ми хване окото. тогава нали съм си математичка реших да отворя един стар и дебел учебник и от там да си избера нещо което ще ми допадне, ако знаете колко се рових но нищо. стигнах до някакъв речник отзад и там ненадеино ми попадна името Лориа на някакъв представете си Италиянски Математик


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  13. #43

    Подразбиране

    За първи път виждам тази темичка и ми беше много интересно да прочета за вашите никове. Да си призная и за първи път чувам думата ник , но сега дори знам какво е. Моят ми го измисли приятеля ми, който ми вика отвреме на време "кейкъл", което според него означава кълка на английски.

  14. #44

    Подразбиране

    Много истории и все интересни.
    Моята е прозаична- когато трябваше да се регистрирам всичко за което се сетих беше заето . И така реших първите букви от имената на моето семейство да ми станат ник.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Моят ник не е нищо особенно съдържа името ми и годината в която съм родена

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •