Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 88

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    в моя ник се съдържа името ми - снежана. но вече имаше регистрирана снежана и след това написахме снежанка- всъщност аз се казвам така по кръщелното ми свидетелство. а 77 е за това ,че моята дъщеричка най-много обича числото 7 ,та не една , а две седмици сложихме в ника.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте,
    за моя ник имам едно простичко обяснение-просто обичам да мечтая и
    да постигам това за което мечтая.
    Бавно,но славно
    Много интересни историйки за никовете има тук.
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте

    И моя ник като на много от вас е съставен от имената ми - Нина и Д.А. - като презиме и фамилия.
    Не помня кога си го измислих - беше по времето на регистрация на поща.
    Все още си я ползвам /пощата де/. То с моето име има много регистрирани навсякъде и не мога да се вредя да съм първа.

  4. #4

    Подразбиране



    И аз да споделя. Съпругът ми ме нарича чеденце. Така реших като си правих регистрация във форума, защото името ми - Соня - вече беше заето, а разни производни не ми се мислеха, защото можеше и да ги забравя
    Ами това е

  5. #5

    Подразбиране

    Когато прочетох Атинянката Таис за първи път бях много впечатлена от непрекъснатия и стремеж към нови знания, нови места. После с годините я препрочитах пак и винаги ми беше интересна. Тъй като първата ми регистрация беше в all.bg а там вече имаше регистрирана Таис / атинянка се регистрирах само като "атинянка" и така е във всички форуми където съм се регистрирала.

  6. #6

    Подразбиране q

    Много сладка темичка.Когато се чудех какъв ник да си избера,децата ми помогнаха,като ми подхвърлиха:"Е мамо ти с твоята богата фантазия да не можеш да си избереш ник, това си е цяло чудо!"И аз взех,че пробвах с тази дума на шега,а то взе,че стана.Ето така се роди и моят ник.

  7. #7

    Подразбиране

    Много сте благопристойни.
    Едно malко на eks....От мен.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  8. #8

    Подразбиране

    [QUOTE=maleks;127283]Много сте благопристойни.
    Едно malко на eks....От мен.


    Добре,че обясни , щях да продължавам да се чудя какво означава ника ти. И да си призная рових тук и там /нали съм си любознателна/ какво е това име,богиня,звезда,историческа личност или героиня от някой роман.
    Да ти имам фантазията. Направо си непредвидима.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #9

    Подразбиране

    Моят ник е производно на името ми- Мима , а и повечето ми приятелки си ми викат Мимка.Май ,че и във форума сме много Мимета и Марии и трябва да фантазираме относно никовете.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Много сте благопристойни.
    Едно malко на eks....От мен.
    Aз пък си мислех, че се казваш Мария Александрова

    ама то това твойто.. наистина, човек колкото и богата фантазия да има... не мой са сети...

    Темичката е наистина страхотна

  11. #11

    Подразбиране

    Аз бях на 15,когато ми купиха първия компютър.И понеже влизах във форумите на yahoo.com и чатех само с чужденци,исках ника ми да дава информация за мен.И понеже непрекъснато разговорите започваха с "Hi,a/s/l",тоест с питане за възраст/пол/местоположение реших да е
    teen от teenager,тоест тийнейджър и
    f от female,т.е. момиче
    И ето ме наВече минах тийнейджърската възраст и все още си "вървя"така

  12. #12

    Подразбиране

    Моят ник е инициалите на името ми и рожд.година.Така всички знаят колко съм стара и пожеже съм такава и забравям, надявам се поне името си да не забравя

  13. #13

    Подразбиране

    За първи път виждам тази темичка и ми беше много интересно да прочета за вашите никове. Да си призная и за първи път чувам думата ник , но сега дори знам какво е. Моят ми го измисли приятеля ми, който ми вика отвреме на време "кейкъл", което според него означава кълка на английски.

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте! не помня къде трябваше да се регистрирам, но не ми се искаше да си пиша името затова голямо мислене му падна но така и не стигнах до нещо свястно което да ми хване окото. тогава нали съм си математичка реших да отворя един стар и дебел учебник и от там да си избера нещо което ще ми допадне, ако знаете колко се рових но нищо. стигнах до някакъв речник отзад и там ненадеино ми попадна името Лориа на някакъв представете си Италиянски Математик


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  15. #15

    Подразбиране

    Много истории и все интересни.
    Моята е прозаична- когато трябваше да се регистрирам всичко за което се сетих беше заето . И така реших първите букви от имената на моето семейство да ми станат ник.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •