Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 88
  1. #46

    Подразбиране

    Казвам се Росица. Когато трябваше да се регистрирам незнаех , че има толкова хора във форума. Първо пробвах с Rosy и с едно и с две "S" , но всичко беше заето. Тогава възкликнах "Е , с какво име да се напиша сега" , а колежката до мен ми каза " Краси / колега/ толкова сладко ти казва Роско". Е , това е . Нищо особено. А на аватара съм аз. Това е една от малкото снимки , които имам правени с цифров апарат и на която съм сама, така че да не обяснявам коя от навалицата съм аз.

  2. #47

    Подразбиране

    Моя ник е името ми!Не се затрудних- доста рядко се среща
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  3. #48

    Подразбиране

    И аз съм с истинското си име Зоя.

  4. #49

    Подразбиране

    С голямо удоволствие четох историйките около тези ваши никове. Иначе моят е съвсем прозаичен. Опитах да се регистрирам с името си - Мариана, но се оказа, че този ник е вече зает. Затова без много да му мисля се спрях на първата сричка от името си и добавих буквата от фамилията си - "j". Накрая добавих и едно "i" за благозвучие и се получи Марджи. Някои обаче го бъркат с Марги и смятат че е просто съкращение от Маргарита

  5. #50

    Подразбиране

    Чудех се от къде идва Марджи- кръщавах те с различни имена и си мислех ,че това ти е галено.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  6. #51

    Подразбиране

    А моя ник е просто името , с което всички приятели се обръщат към мен
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  7. #52

    Подразбиране

    И моят ник е името,с което ме наричат приятелите ми.

  8. #53

    Подразбиране

    Моят ник също е името ми.

  9. #54

    Подразбиране

    аз се казвам катя и си търсих нещо с моята буквичка.тогава видях камеи и колко са красиви и неповторими-това беше решаващо за моя ник-kameia.ето ви няколко снимки,но избора е много голям
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #55

    Подразбиране

    Това е първият ми прякор- получих го в първи клас защото когато не говорех-пеех
    А на аватара е дъщеря ми.Това е другото ми хоби-фотошоп а тя ми е модела.

  11. #56

    Smile

    Моят ник е фамилията ми и годините,на които съм била,когато съм го измислила !

  12. #57

    Подразбиране

    А моят ник е името на домашния любимец, кучето Лари.Когато мислех какъв да е, той просто дойде да се погали и така се получи.

  13. #58

    Подразбиране

    Моят ник дойде от инициалите ми.
    Оказа се, че много Таня и Татяна има във форума. Но няма ТДК. А това е алюзия за TDK - спомняте ли си? Разбира се по-възрастничките като мен?

  14. #59

    Подразбиране

    Здравейте , пиша за първи път.Моят Ник shefkata75,го измислиха приатели.Имах две Таксита ,момчетата който ги караха ми викаха,,шефе това,шефе онова,,и така вече всички ми викат ''shefkata''.75 е рождената ми година.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Моята история е малко романтична.Аз съм трето дете и имената на бабите и дядовците били подновени.Майка ми имала една колежка на име Лили,но тя си нямала деца и помолила майка да ме кръсти Лили.Но съм се родила на деня на една светица и майка ме кръстила на нея. И сега не се замислих въобще какъв ник да си сложа.

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •