Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 88

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Моят ник не е нищо особенно съдържа името ми и годината в която съм родена

  2. #2

    Подразбиране

    Казвам се Росица. Когато трябваше да се регистрирам незнаех , че има толкова хора във форума. Първо пробвах с Rosy и с едно и с две "S" , но всичко беше заето. Тогава възкликнах "Е , с какво име да се напиша сега" , а колежката до мен ми каза " Краси / колега/ толкова сладко ти казва Роско". Е , това е . Нищо особено. А на аватара съм аз. Това е една от малкото снимки , които имам правени с цифров апарат и на която съм сама, така че да не обяснявам коя от навалицата съм аз.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз пък нищо не съм си избирала.... Написах си UserName и Password и очаквах, че ще има и NikName.... Обаче разочарованието беше голямо, като разбрах, че тук

    UserName = NikName

    И до ден днешен се ядосвам, че името ми е такова грозно, ама... няма на къде да го променям.....

    А иначе, UserName идва от Rossitsa Tsonkova.

  4. #4

    Подразбиране

    Чудесна темичка!Има една телевизия по която вървят само кулинарни предавания и там има един французин който готви фантастични нещица ,казва се Жак Пепен !А аз съм Пепа и от там като се регистрирах и това ми хрумна първо като идея и цап -написах го !Харесвам си го !

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Аз пък нищо не съм си избирала.... Написах си UserName и Password и очаквах, че ще има и NikName.... Обаче разочарованието беше голямо, като разбрах, че тук

    UserName = NikName

    И до ден днешен се ядосвам, че името ми е такова грозно, ама... няма на къде да го променям.....

    А иначе, UserName идва от Rossitsa Tsonkova.
    Не ти е грозен ника, аз допреди да ти прочета поста не бях забелязала 's'-а в името ти и все го чета ROSTO /РОСТО/ и ми звучи много готино

    Наистина страхотна темичка, момичета, винаги съм искала да разбера повече за никовете на много от вас, но нито съм се сещала да питам, нито съм знаела, че има подобна тема.

    Моят ник... не означава нищо . Просто исках да звучи малко шантаво, сладурско и да се изговаря лесно. Стана нещо средно между 'шантав/а/', 'shy' (англ. 'срамежлив'), и 'shine' / 'shiny' (англ. светлина, светя, блестя, сияя). Асоциациите ми с английските думи са по-силни, защото знам добре този език и много го обичам, но една приятелка, като ми видя ника каза 'Защо си си сложила такова шантаво име?!'

    Е, важното е аз да си го харесвам, все пак аз го чета най-много

  6. #6

    Подразбиране

    И аз съм с истинското си име Зоя.

  7. #7

    Подразбиране

    С голямо удоволствие четох историйките около тези ваши никове. Иначе моят е съвсем прозаичен. Опитах да се регистрирам с името си - Мариана, но се оказа, че този ник е вече зает. Затова без много да му мисля се спрях на първата сричка от името си и добавих буквата от фамилията си - "j". Накрая добавих и едно "i" за благозвучие и се получи Марджи. Някои обаче го бъркат с Марги и смятат че е просто съкращение от Маргарита

  8. #8

    Подразбиране

    Чудех се от къде идва Марджи- кръщавах те с различни имена и си мислех ,че това ти е галено.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  9. #9

    Подразбиране

    А моя ник е просто името , с което всички приятели се обръщат към мен
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  10. #10

    Подразбиране

    И моят ник е името,с което ме наричат приятелите ми.

  11. #11

    Подразбиране

    Моят ник също е името ми.

  12. #12

    Подразбиране

    аз се казвам катя и си търсих нещо с моята буквичка.тогава видях камеи и колко са красиви и неповторими-това беше решаващо за моя ник-kameia.ето ви няколко снимки,но избора е много голям
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Това е първият ми прякор- получих го в първи клас защото когато не говорех-пеех
    А на аватара е дъщеря ми.Това е другото ми хоби-фотошоп а тя ми е модела.

  14. #14

    Smile

    Моят ник е фамилията ми и годините,на които съм била,когато съм го измислила !

  15. #15

    Подразбиране

    А моят ник е името на домашния любимец, кучето Лари.Когато мислех какъв да е, той просто дойде да се погали и така се получи.

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •