Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 88
  1. #61

    Подразбиране ...

    Казвам се Ваня, но още в училище имаше една мацка от горен клас и все ми викаше принцеса Ванеса, така си остана и сега, когато се регистрирам за нещо , ползвам Ванеса даже сега се сетих, веднъж една приятелка ми беше ядосана и завърши караницата си с: " ... чуваш ли ме, като ти говоря принцесо Весо..."

  2. #62

    Подразбиране

    казвам се Нигяр и се включвам във форума от Истанбул,а никът ми е съкратеното име на сина ми Беркай /Берко/ нойто е на годинка и 3м,

  3. #63

    Подразбиране

    Моят ник е MAKRAT, което на арменски означава НОЖИЦА
    Спомен от Армения...

  4. #64

    Подразбиране

    Аз като се регистрирах си мислех, че както обикновено всички производни на името ми ще са заети, а дори и комбинацията име-фамилия вече ще принадлежат на някого, та се записах като Елени - гръцкия вариант на името ми (в университета учих гръцки и много ми харесва как звучи Елени!)- плюс фамилия. А за да не го забравям и да ми е еднакво поне с мейла, сложих и долната черта! Обаче много ми се иска да си го сменя, ама не зная как! Даже тези дни мислех да пиша на админите дали е възможно!? Затова сега като открих тази темичка реших да пиша, та ако някой има опит със смяна на потребителско име да ми даде съвет! Иска ми се да е само Eleni напр. или ако е заето Elleni, с две "Л".
    Хайде лека нощ от мен!

  5. #65

    Подразбиране

    Не бях попадала на тази темичкаМоят ник няма нищо общо с моето име-Руми-а от галените имена на двете ми дъщери-АНИ и МОНИ.Понеже постоянно се карат и аз подвиквам-Ани,Мони и като подвикна няколко пъти имената им се сливат в едно и така ми дойде идеята за ника.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  6. #66

    Подразбиране

    Всички истории са много интересни.Малекс ме разби простоА аз, понеже обожавам Whitesnake, реших да ползвам втората част от името на групата, като лекичко го побългарих и стана sneki.А 3-то е за да не повторя нечий друг ник.

  7. #67

    Подразбиране

    Аз пък нищо не съм си избирала.... Написах си UserName и Password и очаквах, че ще има и NikName.... Обаче разочарованието беше голямо, като разбрах, че тук

    UserName = NikName

    И до ден днешен се ядосвам, че името ми е такова грозно, ама... няма на къде да го променям.....

    А иначе, UserName идва от Rossitsa Tsonkova.

  8. #68

    Подразбиране

    Чудесна темичка!Има една телевизия по която вървят само кулинарни предавания и там има един французин който готви фантастични нещица ,казва се Жак Пепен !А аз съм Пепа и от там като се регистрирах и това ми хрумна първо като идея и цап -написах го !Харесвам си го !

  9. #69

    Подразбиране

    С удоволствие прочетох всички отговори, много са интересни. Въобще избора е изцяло субективен и зависи от много неща. Аз съм Иванка и като малка не съм могла да казвам Ванюша, както галено ми казват и досега и съм казвала Нуши. Децата ми казват мама Нуши или кратко Ману. Затова сложих него. Затова казах по-горе, че всичко е много субективно.

  10. #70
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Казвам се Гергана, но всички ми казваха Гечи като живеех в София, а 1970 е годината ми на раждане! И така си измислих ника, с него се регистрирам навсякъде, че е по-лесно!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  11. #71

    Подразбиране

    Казвам се Ани,но още от малка всички ми викат Аничка.Дори ми измислиха стихче на което много се ядосвах.Айде ще ви го напиша :Аничка,баничка,кифличка,поничка не е точно стихче.Палех се много,но всички казваха,че е от обич към мен.И така си останах от Ани-Аничка. Аватарът ми идва от зодията-лъв.Даже ми се ще да го ушия,но не мога да се управя с тази програма дето от снимка прави схема.Този крак така и не можах да го сложа.

  12. #72

    Подразбиране

    Казвам се Виолета Атанасова, но най-близките ми хора-майка ми, баща ми и съпругът ми (вече и съфорумците са сред тях) винаги са ми казвали Лети,а не Вили.
    Даже преди майка ми много се дразнеше като някой ми каже Вили, защото така викали и на Величките, пък аз съм си била Виолета... Затова и до днес предпочитам да е се обръщат към мен с пълното ми име
    Така си измислих и такъв ник, leti_at , а последвалото _ат ми е от фамилията- Атанасова. С такъв ник си направих имейла още преди 12-тина години и от тогава ,така и си се регистрирам навсякъде..
    А снимката на аватара е на домашния ни любимец-минизайчето Анджело.
    Иначе първоначално мислех, тук да се регистрирам със зодията си-Скорпион, но Скорпиончето вече ме беше изпреварила , за което благородно й завидях...В много случай характерът ми, си отговаря на зодията, и за това..

  13. #73

    Подразбиране

    Мойто е името ми написано на английски само че като го четеш все едно четеш български Десимир - Decumup ^^

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Аз пък нищо не съм си избирала.... Написах си UserName и Password и очаквах, че ще има и NikName.... Обаче разочарованието беше голямо, като разбрах, че тук

    UserName = NikName

    И до ден днешен се ядосвам, че името ми е такова грозно, ама... няма на къде да го променям.....

    А иначе, UserName идва от Rossitsa Tsonkova.
    Не ти е грозен ника, аз допреди да ти прочета поста не бях забелязала 's'-а в името ти и все го чета ROSTO /РОСТО/ и ми звучи много готино

    Наистина страхотна темичка, момичета, винаги съм искала да разбера повече за никовете на много от вас, но нито съм се сещала да питам, нито съм знаела, че има подобна тема.

    Моят ник... не означава нищо . Просто исках да звучи малко шантаво, сладурско и да се изговаря лесно. Стана нещо средно между 'шантав/а/', 'shy' (англ. 'срамежлив'), и 'shine' / 'shiny' (англ. светлина, светя, блестя, сияя). Асоциациите ми с английските думи са по-силни, защото знам добре този език и много го обичам, но една приятелка, като ми видя ника каза 'Защо си си сложила такова шантаво име?!'

    Е, важното е аз да си го харесвам, все пак аз го чета най-много

  15. #75
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравеите аз си избрах моя ник от моя скайп и от моето име.

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •