Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 88 от 88

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Темата наистина е супер. А моята най-добра приятелка ми вика Джули и затова. Всички други приятели ми казват Юлиана и производни. Винаги гледам да си го сложа като ник и като не се повтори тук бях много щастлива.

  2. #2

    Подразбиране

    наистина е страхотна темата много ми е интересно да разбера за никовете ви и сега ще ви споделя за моя ник, моят съпруг ми казва Фрики и винаги ме е наричал по този начин още от както се запознахме иначе се казвам Виктория което няма нищо общо но моят съпруг не е българин и просто така ми е преобарнал галеното име (Вики-Фрики). а на арабски език Фрики е вид ориз един такъв много странен зелен на цвят но е много вкусен така винаги се регистрирам където и да е
    по странното при мен е имейлът ми който започва така chorap2000
    той ми е от 2000-та година и тогава го правих с една приятелка в един компютърен клуб понеже аз не разбирах много тогава, та се опитвахме какво ли не да пишем и все беше заето тогава не знам как ми дойде и толкова се бях ядосала че направо и казах да напише чорап и че никой няма и да се е сетил да го полза и стана, само добавихме годината. само да отбележа че си е чистичък чорапа аз си ги пера

  3. #3

    Подразбиране

    Цялото ми семейство в разширен вариант сме от футболен отбор Ботев Пловдив,та и аз затова се нарекох канарче...

  4. #4

    Подразбиране

    Aми на мен все ми казват,че много питам и от там.PIPITKA
    eхooooooooooooooo

  5. #5

    Подразбиране

    Сега видях тази интересна темичка ,та реших да споделя и аз значението на моя ник.Симчо ме нарича баща ми, още откакто бях дете.То е съкращение от "силно мои човек",а иначе се казвам Сирма.

  6. #6

    Подразбиране

    а моят ник се получава от фамилията ми и годината на раждане и се получи mal4eva1984
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  7. #7

    Подразбиране

    Моят пък е името на домашният ни любимец -кучето Бариксто,Бари

  8. #8

    Подразбиране

    Моят идва от Асенова Христина и го използвам само тук.

  9. #9

    Подразбиране

    Любопитна темичка. В един блог съм регистрирана като KROTALKA(женския вариант на змията кротал). Така ме наричаше на галено съпругът ми, защото носех много сребърни гривни и дрънчах с тях, звук близък до този, който издава змията с опашката си. В блога почти всички започнаха да ми викат Кроти, и когато се регистрирах тук запазих си вече познатото име.

  10. #10

    Thumbs up

    Аз веднага реших,че ще взема името на някой лит.герой- обърнах се към библиотеката и първата книга ,която попадна пред очите ми беше "Фортуната и Хасинта"/може би защото е по дебела/.Така,че решението беше взето -hasinta-а цифрата се наложи тъй като се оказахме няколко!

  11. #11

    Подразбиране

    Някъде прочетох,че Илона е едно от късметлийските
    имена за родените на моята дата.Дона е от Донка,а също
    и"дона"/жена/ и се получи:Дона-Илона.Някъде при по-
    малко място,се подписвам Дилона.

  12. #12

    Подразбиране

    Моят ник е от един приятел,който вече не е м/у нас и страшно много ми липсва.Tа той ми казваше доктор Маги -и от там drmagi

  13. #13

    Подразбиране

    Моя ник е името ми!Не се затрудних- доста рядко се среща
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •