Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 88
  1. #1

    Подразбиране Как си избрахте ник?

    Кажете Интересно ми е...
    Пък и аз след вас ще споделя как си избрах моя...

  2. #2

    Подразбиране

    Що след нас? Ти си първа. Предлагам бойкот - докато lubopitko не си каже, и ние да си траем :P

  3. #3

    Подразбиране

    То,май явно се вижда,че това оченце е нейното. И нали си е любопитна-всичко се връзва.

  4. #4

    Подразбиране

    Хахаха!!! Мойто си е оченцето!
    Хубаво тогава, от мен да мине. Освен, че съм любопитна, съм и добродушна!
    Преди няколко години, не помня ученичка ли бях или вече студентка, но се прибирахме един ден с райса с моята най- добра приятелка. Понеже рейса минава точно покрай моя блок, всеки път като се прибирах, та до ден днешен, винаги поглеждам кой е навън и т. н. Та тогава в блока имаше разни момченца, с които си правехме номерца- в смисъл държахме се високомерно и се правехме, че не се познаваме, но все се наблюдавахме... В онзи ден аз направо си изкривих врата от гледане и приятелката ми каза: "Еееееееее, каква си любопитна! Няма да пропуснеш да погледнеш! Трябва да ти направим поща lubopitko@нещо си" След време, когато вече имах някакъв достъп до чат, форум и т. н., направих си и поща и се възползвах от този ник. С него влизам на много места и винаги го използвам, освен когато някой друг преди това ми го е отмъкнал... Такъв ми е ника и в ICQ. Е, имам и резервни никова, когато искам да съм под прикритие. :wink: Но тук не съм влизала с друго име.

    Бях ли изчерпателна?

  5. #5

    Подразбиране

    Аз харесвам силните и борбени жени,затова съм и с този ник.Отнесени от вихъра мога да го гледам безброй пъти и освен,че Вивиан Лий,за мен е една от най-красивите жени,много ми допада как е пресъздала образа на Скарлет.
    Фенка съм и на "сапунените сериали" и затова другите ми никове,по други форуми са все на мои любими героини от сериали.
    anita-"Анита,не се предавай"
    Софи-"Като огън и лед"
    Олимпиа-"Моята сладка дебеланка"
    Не се смейте много,само мъничко..........

  6. #6

    Подразбиране

    Моето werty се получи случайно. В училище, в часовете по информатика ни казваха да си сейваме упражненията като 1234.doc. Понеже някой вече си беше сейвнал файл с такова име, аз слязох на долния ред и го сейвнах като werty.doc. И после по навик де каквото сейвах - все беше werty-нещо си. По едно време започнах да ходя да играя в една компютърна зала - и там всичките ми сейвове бяха werty. И понеже там всеки си сейваше под своя ник, така всички започнаха да ми викат werty - заради сейвовете. Смешно, но имах познати, с които се знаехме от 3-4 години, които не знаеха как всъщност се казвам. Даже си мислих да си сменя името на Верти, но не помня какво нямах достатъчно - дали време, дали достатъчна мотивация.. Та си останах с кръщелното име..

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alys
    Моят първи ник беше Ally от Али Макбийл, но впоследствие, за да съм с един ник навсякъде и да не забравям къде с кой съм, станах Алис. Не си го харесвам много, но като че ли вече свикнах.
    Ти може да не си го харесваш, но лично аз ти го харесвам - Алис се казва дъщеря ми, не съм избирала името й - свекърва ми също е Алис.
    А моя ник си го избрах на шега. Когато ми обясняваха за първи път що е това ник, аз попитах може ли да си напиша просто на-на-на. Така стана Nana.

  8. #8

    Подразбиране

    Аз съм си кажи- речи със истинското име.Само р-то ми е двойно.Сигурно е избиване на комплекси защото на мен тази буква ми е проблемна за изговаряне.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  9. #9

    Подразбиране

    малеее ами сега, как си го избрах- малко е тъпичко, ама щом и вие сте казали ..... Преди около 3-4 години не знам защо, но много обичах да ходя по руските чатове (почти нищо не им разбирах, както и повечето на мен като пишех но постоянно бях там)та така се запознах с момиче което беше с този ник - пишехме си доста дълго време, може да се каже на нещо мешано между български и руски, но си беше голямо приятелство. След това един ден тя просто изчезна - започнах да я търся като се представях с неиния ник, но така и не я открих, но ника ми остана ......
    Странно е но всяка една от вас в представите ми е свързана неразделно с ника си - каквото и да означава това :?

  10. #10

    Подразбиране

    Ами моя не е нещо оригинално. Аз като трябваше да си избирам ник доста се озорих. И понеже нищо не ми дойде наум, та затова взех първите срички от моето име, на мъжа ми и надъщеря ми - Венета, Милко и Теодора. Проблема е в това, че преди 2 години се роди и синът ми и сега май трябва да се замисля за смяна на ника :wink: :wink: :wink:

  11. #11

    Подразбиране

    Мили, аз толкова съм свикнала с него, че... Интересно ми е пък до колко ника пасва с визията на даден човек... Както и с аватара... Смятам, че малко или много тези неща са свързани. Поне според мен... :?

  12. #12

    Подразбиране

    Всеки един от нас в представите си е изградил образа на останалите точно от това - ник, аватар.............пък и външността е само обвивка (не казвам че не е важна), но най-важно е какъв е човека мале ама обяснение дадох......
    Не знам за вас момичета , но аз ви чувствам като приятели, и всяка сутрин докато си пия кафето " разговарям " с вас като ви чета или пиша

  13. #13

    Подразбиране

    Сега се сещам и нещо друго. Един човек от един друг форум ми измисли кратка форма на обръщение- Лю. И всички останали потребители започнаха да ме наричат така. И сега ми е странно, когато някой ме нарече с целият ми ник...

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mylli
    Всеки един от нас в представите си е изградил образа на останалите точно от това - ник, аватар.............пък и външността е само обвивка (не казвам че не е важна), но най-важно е какъв е човека мале ама обяснение дадох......
    Не знам за вас момичета , но аз ви чувствам като приятели, и всяка сутрин докато си пия кафето " разговарям " с вас като ви чета или пиша
    Мили,аз тебе съм те кръстила "Мале",защото много обичаш да използваш този израз. :P
    А моят ник си ми е истинското име!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз не се затрудних изобщо, защото откакто се помня ми викат Дики. В първата ми компания бяхме три момичета с едно и също име, а това беше много неприятно. Една по една на всичките ни излезе някой прякор. Моя се появи, защото когато ходехме по градинките и нямаше какво да правим освен да си говорим, аз винаги носех едно пакетче семки Дики(това беше преди да започнем да ). След това си купувахме цигари, а не семки.
    Малко тъпо, но когато пораснахме се оказа, че повечето ми познати не знаеха истинското ми име.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •