Страница 17 от 62 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 920
  1. #241

    Подразбиране Поръчки на гоблени на Дименшънс

    Аз поръчвам гоблени на Дименшънс от ebay.com . Купих вече 3 чрез този сайт. Продавачите ми са от Америка, което предполага и по-ниска цена. Заедно с транспорта до БГ ми излиза 2 пъти по-евтино, отколкото да си ги купя от Герика или друг магазин в БГ. Участвах и в наддаване за един и там пък ми беше страшно изгодно. Има и един сайт на който правят промоции - има гоблени буквално за 1-2 долара и фактически се плаща само транспорта. много съм доволна. Много са коректни. Комплектите са нови и пълни - неразопаковани.

  2. #242

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lfd29 Виж мнение
    Аз поръчвам гоблени на Дименшънс от ebay.com . Купих вече 3 чрез този сайт. Продавачите ми са от Америка, което предполага и по-ниска цена. Заедно с транспорта до БГ ми излиза 2 пъти по-евтино, отколкото да си ги купя от Герика или друг магазин в БГ. Участвах и в наддаване за един и там пък ми беше страшно изгодно. Има и един сайт на който правят промоции - има гоблени буквално за 1-2 долара и фактически се плаща само транспорта. много съм доволна. Много са коректни. Комплектите са нови и пълни - неразопаковани.
    а, може ли линк към продавачите.
    Благодаря!

  3. #243

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    а, може ли линк към продавачите.
    Благодаря!
    и аз ще се радвам да посетя този лонк.
    птредварително благодаря

  4. #244

    Подразбиране

    Аз също съм заинтересована.

  5. #245

  6. #246

    Подразбиране

    За Freeky, и за всичли които харесват пейзажите на Dimensions, едно малко етапче - като начало
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #247

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilana61 Виж мнение
    За Freeky, и за всичли които харесват пейзажите на Dimensions, едно малко етапче - като начало
    Благодаря, сигурна съм че ще стане страхотен. Димешънс нямат лош гоблен!

  8. #248

    Подразбиране моите Дименшънс

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #249

    Подразбиране

    :clapМного са хубави!Дай малко информация за дамата - много я харесвам, но не мога да се реша с тези лентички. Оригинална комплектовка ли е, и трудно ли се шие с тях?!

  10. #250

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilana61 Виж мнение
    :clapМного са хубави!Дай малко информация за дамата - много я харесвам, но не мога да се реша с тези лентички. Оригинална комплектовка ли е, и трудно ли се шие с тях?!

    да оригинал е/малко са трудни лентичките но няма страшно стават с малко повече усилие
    Редактирано от manka : 04.02.2011 в 19:50.

  11. #251

    Подразбиране Линк за гоблени Дименшънс и други

    Скоро не бях влизала във форума... Затова чак сега пиша. За тези , които искат повече инфо за поръчки на гоблени от Internet. линка е еbay.com - вероятно го знаете. Там в търсачката си въвеждам Dimensions cross stitch и после може и името на желания гоблен. Подреждам си ги по цена или пък ако има търг- ако е изгодно участвам. Например един много хубав гоблен Gardener's Have сега се продава там за 4,48 $ и транспорт до БГ е 3,78 $. Плащането е през Pay Pal - за целта трябва дебитна или кредитна карта с номерца отзад. Пратката при всичките ми поръчки идваше в рамките на 10 календарни дни. Най-евтино е да дойде от Америка или Азия, а по скъпо от Англия. Но избора е много голям.
    Има и разпродажби от различни сайтове, но в момента немога да го открия. Като го намеря, веднага ще го пусна.
    Успех!

  12. #252

    Подразбиране


    ето и моят дименшънс 35210 в рамка -не е оригинал шит е по схеми от нета с моя комплектовка на конците дано ви хареса аз лично много си го харесвам независимо че доста трудно нагласих конците

  13. #253

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilana61 Виж мнение
    най-после изпран и изгладен, отива за рамка
    този ми е в план за следващ страхотна изработка браво

  14. #254

    Подразбиране моята дама е вече в рамка

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасно е -много нежно и ефирно!

Страница 17 от 62 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •