Страница 59 от 62 ПърваПърва ... 9495758596061 ... ПоследенПоследен
Показване на 871 до 885 от 920
  1. #871

    Подразбиране

    Какво етапче, то почти ушит гоблен, браво! А феята е невероятна, аз даже не знаех, че това е на Дименшънс.

  2. #872

    Подразбиране

    Феята наистина е много красива.И целият гоблен е прекрасен! На хиксчета ли се шие?

  3. #873

    Подразбиране

    Някой има ли номер 6945 (Pale Peach) от конците на Дименшън останал в излишък?

  4. #874

    Подразбиране

    Феята е със смесена техника, основното е с кръстат бод, фонът е с полукръстче.
    Надявам се скоро да покажа завършени и двата гоблена и да ги пращам за рамки, че вече нямам търпение!
    Freeky, пиши на Дим, може да ти изпратят, макар че на мен не ми изпратиха... Не са при мен останалите конци, а в сегашния такива цветове изобщо няма... Успех!

  5. #875

    Подразбиране

    Писах им вече, но въпреки това ако някой има този номер моля да ми пише на ЛС за всеки случай. Neznainata странно е, че не са ти изпратили от фирмата. На мен винаги ми изпращат, но аз съм доста настоятелна. Последният път сигурно им писах над 10 пъти .
    Хайде спирам да спамя темата.

  6. #876

    Подразбиране

    Феята е много красива!!!

  7. #877

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    Писах им вече, но въпреки това ако някой има този номер моля да ми пише на ЛС за всеки случай. Neznainata странно е, че не са ти изпратили от фирмата. На мен винаги ми изпращат, но аз съм доста настоятелна. Последният път сигурно им писах над 10 пъти .
    Хайде спирам да спамя темата.
    Това изобщо не е спам, а полезна информация! Значи да им пиша пак, туко виж ми изпратили? А как пристигат конците, в обикновено писмо в пощенската кутия, или в пощата трябва да идеш да си го вземеш? Ако е първия вариант, може да са пратили, но 'любезните' съседи да са решили, че ще им е интересно да прочетат чуждата поща...
    И един последен етап от мен.

  8. #878

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    Писах им вече, но въпреки това ако някой има този номер моля да ми пише на ЛС за всеки случай. Neznainata странно е, че не са ти изпратили от фирмата. На мен винаги ми изпращат, но аз съм доста настоятелна. Последният път сигурно им писах над 10 пъти .
    Хайде спирам да спамя темата.
    Точно това не е никакъв спам, а много полезна информация.Всичко останало от типа на "Чудесен е". "Много е красив" и т.н е спам.Прочетете още веднъж първия пост в темата.Тя не е за хвалби, а за обсъждане и консултации за моделите на Дименшън.За всичко останало си има теми "Етапи" "Вашите творби" там е мястото за овации.Темата стана вече 60 страници , а колко поста са съществени? Моля, придържайте се към правилата, за да не отваряме работа на модератора.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #879

    Подразбиране

    Аз пък си мислех, че може би се отклонявам от темата за етапи, та затова така се изразих. Да, определено трябва да сте настоятелни - аз така процедирам. И винаги са ми изпращали досега. Neznainata, конците ми ги изпращат в малък плик (от тези жълтите) на адрес, разбира се безплатно. Не съм ходила до пощата да си ги вземам. На мен почти на всеки комплект ми свършва някой цвят и си поръчвам допълнително. Не шия по указания им начин за пестене на конците, а както съм си свикнала.

  10. #880

    Подразбиране

    Значи някой ми ги е свил, ако са ми изпратили ... Ще пробвам пак, благодаря!
    Да покажа, вече завършени и двата, само непрани и негладени. Да се оплача от този кординг бод на вълшебницата - целия шнур трябва да мине през панамата, и то на две места, така че внимавайте как го правите. Панамата все пак е с малки дупки и е истински ужас. Помага лекото подръпване, но наистина леко, не опъвайте, за да не счупите игла или да не скъсате конец. Дано е било полезно на някого, аз много се чудих как точно трябва да стане.

  11. #881

    Подразбиране

    Пробвай пак. На мен вчера ми отговориха че ще ми изпратят и днес са ги пуснали вече. Остава да чакам. Гоблените ти са станали страхотни. Много го харесвам този с маслините. И аз имам планове да го шия живот и здраве!

  12. #882

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    Някой има ли номер 6945 (Pale Peach) от конците на Дименшън останал в излишък?
    Имам около 2,5 метра ,ако ги искаш, дай адрес да ги изпратя!
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  13. #883

    Подразбиране

    моля за помощ момичета някой има ли 16845 на DIMENSIONS в излишък?

  14. #884

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nigyar Виж мнение
    моля за помощ момичета някой има ли 16845 на DIMENSIONS в излишък?
    Според моя конвентор това е ДМС 730 - тъмно маслиново зелено .

  15. #885

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от nigyar Виж мнение
    моля за помощ момичета някой има ли 16845 на DIMENSIONS в излишък?
    Аз имам около 3,5 метра.Как да ги изпратя,ако са ти достатъчни?И да -отговаря на 730 DMC.

Страница 59 от 62 ПърваПърва ... 9495758596061 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •