Страница 12 от 62 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 920
  1. #166

    Подразбиране

    Ето рамкираните Коне - вълна на Дименшънс:
    http://picasaweb.google.com/dops01/S...40161587519746
    Благодарности на Val4e за рамкирането
    Още не съм ги видяла на живо и просто нямам търпение.

  2. #167

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zlatkaan Виж мнение
    Ето и едни котарачета на Dimensions-оригинал.
    Много са сладки тези котенца.И аз имам в къщи едно глезанче,прилича на твоите сладури.

  3. #168

    Подразбиране

    Първият ми ушит Дим-оригинал,но със сигурност няма да е последният.

  4. #169

  5. #170

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mynki Виж мнение
    Момичета,имам едно питане,но не ми се смейте.
    Как си разпределяте конците от един и същи цвят,когато имате различни бодове и мартенички,да е по лесно за шиене.
    Тъй като аз си държа конците в малки пощенски пликове с номера на конеца, нямах проблем с различните бодове и брой нишки, но настана голяма чуденка, като ми останаха конци от мартениците... Взех едно картонче и като ми останеше мартенеца забождах иглата на него, намотавах конеца около иглата за да не виси и надписвах знака до иглата. Но това е изпълнимо само ако имаш допълнителен запас от игли.

  6. #171

    Подразбиране

    Ето и моят пореден, но не и последен гоблен от колекцията на Dimensions.

  7. #172

    Подразбиране

    Много са хубави розите, ако обичаш дай малко инфо - оригинал ли са или сама си го комплектовала, защото в моя ключ който имам има един цвят дразнещо оранжево и не ми харесва, но при теб е друг и с този подбор много добре се е получило.

  8. #173

  9. #174

  10. #175

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kara52 Виж мнение
    Много са хубави розите, ако обичаш дай малко инфо - оригинал ли са или сама си го комплектовала, защото в моя ключ който имам има един цвят дразнещо оранжево и не ми харесва, но при теб е друг и с този подбор много добре се е получило.
    Окомплектовката е моя, но аз съм си приравнявала сама ключа на Dimensions към DMC конци. Използвам винаги този сайт:
    http://www.cyberstitchers.com/Stitch...?processForm=0

  11. #176

    Подразбиране




    Ето и моя първи Дименшънс.Започнах го на майтап,за проба.Конците са мой подбор,от остатъци. Панамата е жълта,обикновена ,останала от баба ми.За съжаление направих голямата грешка,горния конец на кръстчетата да е като полукръстчетата.Но късно прочетох,че задължително трябва да са обратно и не ми се разшиваше.
    Но съм доволна от резултата,като за първи път.

  12. #177

    Подразбиране

    И аз като Аня имам единствено тази гейша ушита оригинал.
    Всички гоблени са много красиви.

  13. #178

    Подразбиране

    да си покажа и аз моите дименшънси.
    Сърцето го ших по пренабрана схема, на бяла аида 14, и общо взето няма нищо общо с оригинала. Сърцето се оконтурява с един интересен бод, но това го разбрах като видях схемата в графика.
    DSC02069_1.jpgsvatba.jpg
    И въпреки всичко мисля, че така се получи по-нежен.

    Една пъстърва, която ших на българска неразграфена панама, но се доверих на един човек за рамката и вижте какво се получи - ужас.

    casting a fly_1.jpg

    и този бях забравила да го покажа и него
    DSC02128.jpg
    Редактирано от tazzzz : 01.07.2010 в 17:58.

  14. #179

    Подразбиране ,,

    Здравейте на всички!!Ето и моят етап на Тайнственият ритуал.Остана ми много малко,но започвам да си притеснявам,че следват френските възли и контура.Пробвах френските,но само един от десет опита ми се получи и не можах да го повторяКазаха ми да пробвам с по -дебел конец за да го ,,усетя,,.Но не се отказвам лесно-ще се получи все някога.Гоблена е оригинална комплектовка и ще е подарък за майка ми[ATTACH]Picture 98.jpg[/ATTACH]Лек ден на всички!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е красив гоблена.Поздравления!

Страница 12 от 62 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •