Страница 15 от 62 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 920
  1. #211

    Подразбиране

    Мило момиче, извинявай но си допуснала няколко основни грешки от които естествено последствията са били твоето ходене по мъките, но въпреки перипетиите добре си се справила и гобленчетата изглеждат чудесно за което приеми поздравленията ми
    Сега искам да ти дам няколко съвета, които биха могли да приемат и другите които имат намерение сами да си комплектоват Дименшънс и да го шият.
    1. Дизайнерите на Дименшънс когато разработват определен модел определят точно какъв цвят и на кой каунт панама трябва да се шие този модел.
    2. За гоблените с фото-паспарту: На схемите им пише на кой каунт се шият и на какъв цвят панама, но все пак когато си разграфиш панамата наложи разграфената мрежа върху отвора (прозореца) на паспартуто, като предвидиш, че при прането панама съвсем леко се свива.
    Имам шити доста такива гобленчета, включително и тези двете - не съм имала проблем със сглобяването с изключение на моделите тип картичка (продълговатите), там явно формата в който са запаметени нещо не е наред.
    Искрено се надявам, тези неудачи които си срещнала да не те отчаят и откажат от гоблените на тази фирма - истинско удоволствие е да ги шиеш и още по-голямо после да ги гледаш наредени на стената.

  2. #212

    Подразбиране

    Благодаря ти, Кара. Наистина споделих всичко това, защото се постарах да спазя инструкциите, но уви. а да ме отчаят в никакъв случай само като ги погледна каква красота са и ме засърбяват пръстите за още шиене
    Нежнотия с Принц

  3. #213

    Подразбиране

    Въпреки че я пуснах в моята тема реших да покажа и тук, заради почитателите на тази фирма , моята ориенталска пеперуда. Всъщност не е за мен, но докато не я подаря си е моя...


  4. #214

    Post

    Пеперудата ти е прекрасна А какво е посланието написано там?

  5. #215

    Подразбиране

    Благодаря, minka kurteva!
    Ако искаш погледни в моята тема с готовите творби, там написах какво означават йероглифите.

  6. #216

    Подразбиране

    Пак се включвам, да си покажа и тук творенията.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от shaton : 12.08.2015 в 14:44.
    Нежнотия с Принц

  7. #217

    Подразбиране

    Здравейте, за всички любителки на Dimension аз днес започвам да шия Alan Maley's Gracious Era
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #218

    Подразбиране

    това е вече вторият ми дименшънс където съчетах две в едно-черно и дименшънс
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #219

  10. #220

  11. #221

  12. #222

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, радвам се че ви харесват! Орелът ми взе здравето с контура!

  13. #223

    Подразбиране dim

    ето и моите дименшънси
    китайка 1
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #224

    Подразбиране

    Момичета,щом е ДИМ. няма как да не е красота,но lilana61 твоят орел ми е фаворит-в плановете ми е /свързвам го със свобода и сила/,ама то колко много са ми на сърцето,че засега ще се любувам на твоят-може ли по-голяма и ясна снимка
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Орелът е страхотен, както и другите, но кучетата каубои ме кефят много!!!!
    От тази серия има и котки каубои, много са сладурски

Страница 15 от 62 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •