Страница 23 от 62 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 920
  1. #331

    Smile

    На опаковката не пише ли Janlynn....... или още спя?

  2. #332

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    На опаковката не пише ли Janlynn....... или още спя?
    И аз не виждам да е на Дименсионс......

  3. #333

    Smile

    Да, момичета така пише. Но аз го поръчах от Ebay, като гоблен на Dimensions. Може би продавача го е бил обявил, като такъв. Аз също бях учудена.
    Но ако мислите, че не е за тази темичка, няма да я товаря.

    Поздрави
    Редактирано от nimate : 17.05.2011 в 11:45.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  4. #334

    Smile

    Показвай етапи, защото модела е много хубав
    Другото е маловажно...............

  5. #335

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Показвай етапи, защото модела е много хубав
    Другото е маловажно...............
    Съгласна съм с това!

  6. #336

    Подразбиране

    Съгласна съм с писаното по-горе. Не е важен производителя, а удоволствието от красотата, която създаваме.

  7. #337

    Подразбиране

    Момичета, да ви попитам нещо... Досега уших няколко дименшъна, но френския възел още не съм го правила Гледах клипчета днес и не ми се струва страшно обаче имам два въпроса. Първо, като се почва как се захваща конеца отзад? Чрез подпъхване както обикновено ли, защото като гледам бая опъване ще има, да не ми се измъкне конеца? И второ, на клипчетата от youtube гледах че премятат по два пъти конеца около иглата, а на официалния сайт на Дименшън не пише колко пъти. Та в крайна сметка по колко пъти се премята?
    Извинявам се, ако спамя темата

  8. #338

    Подразбиране

    конеца се хваща както обикновено, а премятането е два пъти.
    Изобщо не е страшно, и да ти кажа няма кой знае какво опъване, няма да ти се измъкне отникъде.

  9. #339

    Подразбиране

    Конецът - според легендата. Има гоблени, в които се шие с един кат, има с два, а на моят последният Дим имах френски възел с 5 нишки конец.
    А замятанията са две / може и едно/, но ти ще си прецениш колко голямо възелче искаш. С едно замятане става по-малко възелче. Аз замятам винаги два пъти. И не стягай много конеца. Успех!

  10. #340

    Smile

    did_tag, sianie35, mamanushi благодаря Ви момичета. Ще показвам с удоволствие, радвам се, че съм между Вас.

    Поздрави
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  11. #341

    Подразбиране

    Ако са повече пъти ,то си е така наречената бродерия рококо,изглеждат като червейчета.

  12. #342

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    Момичета, да ви попитам нещо... Досега уших няколко дименшъна, но френския възел още не съм го правила Гледах клипчета днес и не ми се струва страшно обаче имам два въпроса. Първо, като се почва как се захваща конеца отзад? Чрез подпъхване както обикновено ли, защото като гледам бая опъване ще има, да не ми се измъкне конеца? И второ, на клипчетата от youtube гледах че премятат по два пъти конеца около иглата, а на официалния сайт на Дименшън не пише колко пъти. Та в крайна сметка по колко пъти се премята?
    Извинявам се, ако спамя темата
    Tazzzz и nellli са обяснили много добре Freeky.Наистина не пристягай много накрая ,защото ще се свие възелечето и ще стане малко.В моите гоблени на дименсион имаше много фр.възли-един път схванеш ли техниката -става много лесно и бързо после.Аз лично премятам по 2 пъти конеца, независимо с колко нишки е дадено да се шие.Най -дебели фр.възли съм правила до сега с 4 ката конец.Успех ти пожелавам и чакам скоро да видя с какъв дименсион ще ни изненадаш- и готовия ,и този който чакаш.

  13. #343

    Подразбиране

    Tazzz, Nelli, Sianie 35 благодаря ви. Мисля че се справих, направих ги с по едно премятане. В крайна сметка щом на инструкциите изрично не пише да се премята два пъти... Но щом казвате, че и по двата начина става, значи няма проблем. Снимки ще покажа утре.
    Редактирано от Freeky : 21.05.2011 в 13:46.

  14. #344

    Подразбиране

    Да сложа и моите гоблени на Dimensions в темата.Наистина ушиеш ли един отказване няма,колкото и да се опитвам да си избера нещо различно пак започвам техен гоблен и това е.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    няма що и други ги е хванала заразата. Струва си !

Страница 23 от 62 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •