Страница 41 от 62 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследенПоследен
Показване на 601 до 615 от 920
  1. #601

    Подразбиране

    Да си ои го кажем-Дим. си е като зараза. Хванеш ли се с едно, след него идват и още много по едно.Честито!

  2. #602

    Подразбиране започнах този гоблен

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #603

    Подразбиране

    Здравейте момичета!Аз не съм бродирала Дим,а много ми се иска да направя поне един.Събрала съм доста схеми,но най-напред бих искала да направя един от оригинална комплектовка.Бихте ли ми казали как мога да си закупя,но от ибей или от някой друг адрес....Нямам представа.Казват,че от там е по-евтино,за разлика от наши фирми-вносители.Благодаря!

  4. #604

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Penka_86 Виж мнение
    Здравейте момичета!Аз не съм бродирала Дим,а много ми се иска да направя поне един.Събрала съм доста схеми,но най-напред бих искала да направя един от оригинална комплектовка.Бихте ли ми казали как мога да си закупя,но от ибей или от някой друг адрес....Нямам представа.Казват,че от там е по-евтино,за разлика от наши фирми-вносители.Благодаря!
    http://www.123stitch.com/cgi-perl/abcSearch/search.cg
    Поръчай от тук ,много е изгодно и са коректни ,идват от 7-10 дена .Аз правих два пъти поръчка вече.И да покажеш какво си харесала-успех!

  5. #605

    Подразбиране

    Много благодаря за бързината и вниманието !

  6. #606

    Подразбиране

    Според мен е по-евтино в eBay. Но от където и да поръчаш стойността не трябва да надхвърля 44 лв. с транспорта, ако поръчката е от страни извън ЕС.
    Ако гобленчето, което си си харесала не съдържа по специални конци, е по добре са си го комплектоваш сама. Излиза доста по-евтино, а и няма разлика.
    Аз поръчах Викторианска елегантност оригинален комплект и не съжалявам, защото имаше ленти, които трудно се събират. Иначе като конци и панама става същото. Виж моята Виктория и на steffanni, нейната е събирана. В самия шев няма разлика, разликата е в панделите. Но ти си реши сама .

  7. #607

    Подразбиране

    Искам да си поръчам нещо от Златната колекция,при нас е 76 лева,ако не ви затруднявам бихте ли ми дали някакъв линк за ибей магазина,където стават поръчките,много съм изостанала по темата и сигурно питам за глупави неща,моля да ме извините!

  8. #608

    Подразбиране

    Само за сведение-поръчих от посочения по долу сайт 3 гоблена на Дим. ,чиято стойност ми излезе в бг лева 118 лв .Получават се по пощата като плик-пратка ,а не от митницата.Така няма налог .Моя приятелка също поръча два от златната колекция и един не от златната.Нямаше никакъв проблем при доставянето-просто си взе плика от пощата ,след получено известие.Това е.Знам, че при поръчка от ебай са други условята.Не съм много запозната.
    И не съм съгласна, че няма разлика при правене на комплектовка с ДМЦ ,защото конците на Дим. са багрени специално и се разминават тоновете с други марки конци, не се получава същия резултат-това от опит го казвам.И разбира се, че е мое лично мнение-без да засягам някой!
    Редактирано от sianie35 : 20.12.2011 в 15:21.

  9. #609

    Подразбиране

    Момичета,благодаря ви много,бяхте много мили,радвам се,че ви срещнах в този форум.Не било толкова страшно,ще си направя поръчката.Пожелавам ви весели празници,щастлива и успешна във всяко начинание Нова година.Благодарение на вас ще си направя новогодишен подарък.Да сте живи и здрави!!!!!

  10. #610

    Подразбиране

    Момичета помощ!
    Днес не съм на работа и се престраших да започна дим-чето, което ми прати моето другарче в коледната игра. До днес само го поглеждах с желание и притеснение, но днес реших да го започвам. Средата я открих/ за пръв път ще започвам гоблен така/, с легендата проблем нямам, но се чудя за конците - те са на органайзери с двойно залепващо покритие. Пробвам да издърпам нишка тъй, но не успявам. Питането ми е с тези органайзери ли работите или си разпределяте конците в пликове? И друг страх ме тресе - има много френски възли, а с тях съм многоооооооооо скарана.Успявам да ги правя само върху пластмасова панама.Що клипчета изгледах и указания как се шият и не мога да ги

  11. #611

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cecunka Виж мнение
    Момичета помощ!
    Днес не съм на работа и се престраших да започна дим-чето, което ми прати моето другарче в коледната игра. До днес само го поглеждах с желание и притеснение, но днес реших да го започвам. Средата я открих/ за пръв път ще започвам гоблен така/, с легендата проблем нямам, но се чудя за конците - те са на органайзери с двойно залепващо покритие. Пробвам да издърпам нишка тъй, но не успявам. Питането ми е с тези органайзери ли работите или си разпределяте конците в пликове? И друг страх ме тресе - има много френски възли, а с тях съм многоооооооооо скарана.Успявам да ги правя само върху пластмасова панама.Що клипчета изгледах и указания как се шият и не мога да ги
    Органайзера е много удобен, особено ако има мартеници. Просто отдели 1 или 2 нишки от конеца горе, близо до залепеното и дръпни по-рязко. Много лесно се вадят толкова нишки, колкото ти трябват. Френските възли се правят на края, когато е ушито всичко друго, така, че сега не ги мисли.

  12. #612

    Подразбиране

    Благодаря ти Nelly_L, с няколко опита на метода проба-грешка открих топлата вода , първо пробвах отдолу, но най-накрая ми светна лампата, че по-лесно ще ги дърпам отгоре. Като напредна ще показвам етапче.

  13. #613

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cecunka Виж мнение
    Благодаря ти Nelly_L, с няколко опита на метода проба-грешка открих топлата вода , първо пробвах отдолу, но най-накрая ми светна лампата, че по-лесно ще ги дърпам отгоре. Като напредна ще показвам етапче.
    А за мартениците си прави отделни картончета. С тези органайзери определно се работи по-лесно.Успех!

  14. #614

    Подразбиране

    За последно досаждам днес, за утре не отговарям , но не искам да сгреша.
    Преди малко забелязах, че в контурния бод има с един и същи знак два различни цвята. Превеждам си го така с №15379 шия само дантелата на каренцето, с № 17150 всичко останало със знак / /черен цвят/.
    При сините аналогично с № 15365 - контура, който е в чайника.С № 12275 всичко останало с този цвят.
    http://cecunka76.snimka.bg/tapestrie...3.25900119.big
    Правилно ли съм разбрала?

  15. #615

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от cecunka Виж мнение
    За последно досаждам днес, за утре не отговарям , но не искам да сгреша.
    Преди малко забелязах, че в контурния бод има с един и същи знак два различни цвята. Превеждам си го така с №15379 шия само дантелата на каренцето, с № 17150 всичко останало със знак / /черен цвят/.
    При сините аналогично с № 15365 - контура, който е в чайника.С № 12275 всичко останало с този цвят.
    http://cecunka76.snimka.bg/tapestrie...3.25900119.big
    Правилно ли съм разбрала?
    Дааа...

Страница 41 от 62 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •