Страница 43 от 62 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследенПоследен
Показване на 631 до 645 от 920
  1. #631

    Подразбиране

    Големи красоти, , на човек да му се прииска веднага да грабне иглата.

  2. #632

    Подразбиране dimensions 35229

    Мили моми4ета,само да попитам има ли креиник в този гоблен/Pasion Flower Angel/
    http://treeofmoney.ru/137295 Это мое денежное дерево
    <table border="0" bgcolor="#FFFFFF" width="250" cellpadding="10" ><tr><td align="center"><h2><font color="#FF4500">daniela</font></h2><p>Котофейская

  3. #633

    Подразбиране

    Здравейте. Това е новия ми Дим, току що завършен. Мисля, че добре се получи .

  4. #634

    Подразбиране

    Еха, чудесен е в това зимно време!Честито!И на мен ми е в плановате.,ама кога ли...

  5. #635

    Подразбиране

    Извинявам се ако въпроса ми не е за тук.
    Чудя се гоблените на Дименшънс могат ли да се ссглобяват като другите?Или трябва да си купиш комплект?Доколкото разбрах има един вносител и конците са други...

  6. #636

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от peppinka Виж мнение
    Извинявам се ако въпроса ми не е за тук.
    Чудя се гоблените на Дименшънс могат ли да се ссглобяват като другите?Или трябва да си купиш комплект?Доколкото разбрах има един вносител и конците са други...
    Да си призная, моите съм комплектовала сама.Използвам таблица за преобразувани на конците в ДМС .Схемите са от нета и съм доволна от крайния резултат.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #637

    Подразбиране

    И аз така правя. Това е последния ми Дим, сама си го събрах.
    Цитат Първоначално написано от bisy_k Виж мнение

  8. #638

    Подразбиране

    Май станахме много ,и аз ги преобразувам в АнхорОпределено Дименшън си е зараза.

  9. #639

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bisy_k Виж мнение
    Най - после и аз съм готова.
    Браво! Прекрасен е!
    И аз си взех такъв, но ме е страх да го започна. Не знам кога ще събера смелост

  10. #640

  11. #641

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eldincheva Виж мнение
    Браво! Прекрасен е!
    И аз си взех такъв, но ме е страх да го започна. Не знам кога ще събера смелост
    Аз пък се опитх да си го поръчам от вносителя,но ми казаха,че вече го няма в наличност.Можете ли да ми помогнете,например със схема и конци,защото страшно много ми харесва и искам да си го зашия.Благодаря предварително!

  12. #642

    Подразбиране

    buterfly Моят вариант е щампа, върху която се шият само шапката и част от ръкава. Но мисля, че имам някъде схема, ще я потърся и мога да я пратя.

  13. #643

    Подразбиране

    Момичета имам въпрос към вас шиещи дименшънс.Как се превежда
    Unstitched fabric.

  14. #644

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Момичета имам въпрос към вас шиещи дименшънс.Как се превежда
    Unstitched fabric.
    Това най вероятно в ключа ти е дадено като празно бяло квадратче.На тези места по схемата означава, че не се шие -колкото празни квадрата има, толкова броя празни бодове от панамата ще оставиш.Дано обясних правилно.Ако можеш покажи да видим ключа ,да не стане някакво объркване, но мисля, че е това което писах.А буквално се превежда-разпорен бод, което в преносно значение за мен ще рече-няма бод или празен бод на това място.

  15. #645

    Подразбиране

    Реклама:
    Много благодаря.Точно за празното квадратче става въпрос.Няма цвят и не можах да разбера. Ето това е ключа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 43 от 62 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •