Страница 48 от 52 ПърваПърва ... 384647484950 ... ПоследенПоследен
Показване на 706 до 720 от 920

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ,казвайте как да шия гобленовия бод на гоблените на ДИМ на Аида 16?Шия го като обикновен гобленов бод,на Грациозна ера нямах проблем но с Разходка в парка...Има мартеници и от 4 ката и май става доста дебело а и разхода на конци!!!Може ли да шия бода като полу кръстче т.с (на гърба да е чертичка)?

  2. #2

    Подразбиране

    Ми то така трябва по принцип да го шиеш-като полукръстче.В Дименшън гобленов бод няма.Вярно ,че на места ще ти се види дебело с някои мартеници ,но го ший така ,както ти е дадено.

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Моята Сладка балеринка! Още малко ми остава!


    Рамкирах и този!

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране въпрос

    Кой бод се шие първи?Гобленовия с повече нишки или хиксчето от два ката? На Разходка в парка има гобленов с 4 нишки уших първо него и после хисчето ми става "грозно" а се шие и трудно м/у дебелите бодове

  7. #7

    Подразбиране

    Не съм срещала досега в нито един гоблен на тази фирма да се съчетават гобленов бод с бод кръстче. Вероятно имате предвид кръстче и полукръстче? А да не би наистина да сте шили гобленов бод вместо полукръстче и затова да ви се вижда грозно кръстчето?

  8. #8

    Подразбиране от Дорка

    Бях шила малко,но се усетих и зададох въпрос на който ми отговориха да шия полукръстче. Но кое да шия първо кръстче или полукръстче?кръстчетата са само с два конеца,а от полукръстчетата има и с три и четири

  9. #9

    Подразбиране

    Аз също шия наред. Аз дори не шия напред със същия конец, Имам предвид аз шия наред, да са едно до друго иначе дори и кръстчетата не ми се виждат равни (не шия напред дори и да ми e останал още от конеца).

    А що се отнася до разхода на конци, аз ших по оригинална комплектова и ми останаха почти да ушия още един гоблен! (странно - само от един цвят за малко да не ми стигне).
    Редактирано от Prif : 30.04.2014 в 16:40.

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте момичета!
    От много време си търся този гоблен на Дименшън,но явно е спрян от производство.Много ще се радвам ,ако някой има схемата да ми го изпрати или някакъв линк от който да си го поръчам.
    Благодаря ви предварително!
    _kgrhqjhjbwe-dg_e7swbpsuhsh-yg_60_57_00962_29559150.jpg

    имеила ми е : petya_pavlova7@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Това е с частична бродерия, няма да намерите схема.На самия плат е щампирана картинката и има празни места ,където се бродира.В случая мисля са цветята ,където има и ленти ,и доколкото мога да разбера от снимката, има и контур по котенцата

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sianie35 Виж мнение
    Това е с частична бродерия, няма да намерите схема.На самия плат е щампирана картинката и има празни места ,където се бродира.В случая мисля са цветята ,където има и ленти ,и доколкото мога да разбера от снимката, има и контур по котенцата
    А някъде виждали ли сте да се продава този гоблен?

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Petya1 Виж мнение
    Здравейте момичета!
    От много време си търся този гоблен на Дименшън,но явно е спрян от производство.Много ще се радвам ,ако някой има схемата да ми го изпрати или някакъв линк от който да си го поръчам.
    Благодаря ви предварително!
    _kgrhqjhjbwe-dg_e7swbpsuhsh-yg_60_57_00962_29559150.jpg

    имеила ми е : petya_pavlova7@abv.bg
    Виж какво намерих:

    http://bisy.gallery.ru/watch?a=Lbf-jXze

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellyta Виж мнение
    Виж какво намерих:

    http://bisy.gallery.ru/watch?a=Lbf-jXze
    Много благодаря за линка!
    Жалко ,че е щампа.Аз толкова ги харесвах тези котенца!

  15. #15

Страница 48 от 52 ПърваПърва ... 384647484950 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •