Страница 5 от 62 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 920
  1. #61

    Подразбиране

    Ето още един етап от мен - http://i294.photobucket.com/albums/m...i/IMG_6693.jpg
    За седмица - толкова

  2. #62

    Подразбиране

    Най-сетне остана време и днес успях да си свърша мъничето,ето го -


    Спазих долу горе всичко в ключа,с изключение че си подбирах сама някои цветове,и броя на нишките също промених.
    Редактирано от manka : 05.09.2009 в 16:20.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #63

    Подразбиране

    Както винаги това фарче е много, ама много хубаво, но и също толкова заразно, така че ..."Добре дошла в отбора!"

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Най-сетне остана време и днес успях да си свърша мъничето,ето го -


    Спазих долу горе всичко в ключа,с изключение че си подбирах сама някои цветове,и броя на нишките също промених.
    Ехааа, браво Манка !!! Започна го на 29 и за нула време го уши, каква е тая скорост. Много е симпатично това мъниче.
    ..::Gobelin World::..

  5. #65

    Подразбиране

    Киче,то гобленчето става и за два дни,но нали почнахме да оправяме учениците,та затова се забавих толкова
    via за сега ще се въздържа,благодаря за поканата за отбора,нека мине 15.09 и обещавам да направя и другарчето му

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #66

    Подразбиране

    много добро изпълнение. Страхотно си се справила, Манче.
    Незнам дали тук е мястото, но искам да попитам как се прави фото паспартуто. Много ми е интересно и то ме спира да не пробвам и аз нещо подобно.

  7. #67

    Подразбиране

    Фотопаспартуто се отпечатва на картон А4 на цветен принтер (обикновен, визитен, фотохартия - ти сама избираш, но и най-простияот десетина стотинки върши работа)

  8. #68

    Подразбиране

    Благодаря Виа. И аз така предполагах, но не бях сигурна.

  9. #69

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Най-сетне остана време и днес успях да си свърша мъничето,ето го -


    Спазих долу горе всичко в ключа,с изключение че си подбирах сама някои цветове,и броя на нишките също промених.
    Чудесен е,БРАВО!!!

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neznainata Виж мнение
    Мнго е хубав!

  12. #72

    Подразбиране

    момичета, искам да ви покажа какво шие една приятелка на DIM и да чуем вашето мнение. Тя е малко разочарована от бодовете които са с 5 ката конец, виждат и се груби и казва, че се шият доста трудно, дори се двоуми дали да не използва по малко нишки за тези бодове. И решихме да споделим това с вас, защото нямаме опит с такъв вид гоблени. Аз лично мисля, че се получава доста добре. Картинката е скан.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #73

    Подразбиране

    И аз съм категорично на мнението на Нина - да не се сменя нито броя на нишките, нито бодовете, които са по инструкция. Ще се загуби чара на гоблена.Всичко това дава допълнителен релеф и подчертава отделни елементи.Е, че е трудно с повече катове конци - трудничко си е, но с игла с по-голямо ухо и всичко ще е в ред.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  14. #74

    Подразбиране

    Трябва точно да се спазват указанията. Нали различните катове конци създават усещането за релеф. Ето в моето Европейско бистро - тъмните цветове по прозорците също са в 5 ката.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз шия фона на балерината с 6 нишки върху Аида 18 (доста дребна панама),но заради крайният резултат стискам зъби!Не се отказвайте,защото така в началото е трудно да се прецени въздействието на цялата картина!

Страница 5 от 62 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •