Страница 53 от 62 ПърваПърва ... 3435152535455 ... ПоследенПоследен
Показване на 781 до 795 от 920
  1. #781

  2. #782

    Подразбиране

    Давай смело,гобленът е много хубав!!!

  3. #783

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Давай смело,гобленът е много хубав!!!
    БлагодаряШия го с желание,ще видя и резултата.

  4. #784

    Подразбиране

    Мога ли да споделя - завърших моя първи Dimensions и сега работя върху контурния бод. Много, много трудно върви. Има много контурен и на места линиите ги правя по няколко пъти докато реша че съм доволна как изглежда. Върху тези 5 ката на места промушването на иглата е доста трудно. Имам един въпрос - когато на схемата изглежда, че контурният бод не попада точно в дупка как го правите - бодете в средата на кръстчето ли? Ако успях да обясня правилно... И последен - през колко най-много бода правите контурния?

  5. #785

    Подразбиране

    Деси, контурния бод правя през повече от едно кеадратче, там където ми съвпада с дупчица на панамата.До 4-5, та даже и 6 нишки няма никаква опастност да провисне конеца след изпиране и свиване на панамата,
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #786

  7. #787

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelia Виж мнение
    И още имамм... Не знаех че са станали толкова вече...
    Нели,страхотни са.Бистрото аз ще го шия по нататък,като завърша Изискан век.

  8. #788

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    Здравейте и аз да кажа за моя първи ДИМ Грациозна ера с ваша помощ и с това,че ми дадохте кураж да се захвана с тази фирма Събрах си конци ДМЦ купих си панама от твърдата само, че е бяла. Видях след като го започнах,че е на гълабово сива но нали е първи и е учебен му се радвам и на това,което се получава до момента.Благодаря на всички,които ме напътстваха и ми даваха съветиЗа схемата също хиляди благодарности

  9. #789

    Подразбиране

    Харесва ми как ти се получава,наситина са доста сложни повечето от техните гоблени,но като стане готов виждаш,ч е си е струвало,а аз когато шия нешо такова си почивам междувременно с някой дето става по-бързо

  10. #790

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    P5040024.JPG А това е друго етапче от моя ДИМ

  11. #791

  12. #792

    Подразбиране

    Coastal View

    Това ще бъде и то, много скоро!

  13. #793

    Подразбиране

    , направо ми замириса на море. Получава се страхотно. Спорна работа ти желая
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  14. #794

    Подразбиране

    Много е красив!
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  15. #795

    Подразбиране

    Реклама:
    Helen ,vaniand,БЛАГОДАРЯ!

Страница 53 от 62 ПърваПърва ... 3435152535455 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •