Страница 55 от 62 ПърваПърва ... 5455354555657 ... ПоследенПоследен
Показване на 811 до 825 от 920
  1. #811

    Smile

    Не се шашкай, ами обиколи кинкалериите - има готови такива - всякакви цветове и размери........... Ако при Вас няма, кажи ще ти купя и пратя,

  2. #812

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    Лентите са ми изпратени в комплекта искам сама да ги направязаради тръпкатаНо като гледам и в превода,който направих не е много ясно как се правят но ще се опитам да станат

  3. #813

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    Много е красив И аз много го харесвам, но кога ще стигна до него не знам, ако имахме повечко ръце..............
    Да покажа и моя Дим най-после завършен

    Прелест!!!!!!

  4. #814

    Подразбиране въпрос

    Аз съм пак по повод за гоблена на дамата с шапката.Получих оригинален комплект от Герика Варна.В описанието на конците и лентите ми се струва,че липсва нещо. Има номер 0026.Описан е като опалена лента.Има и още един номер 0025 рибарска лента,мисля че тя липсва. Ако някой го е шил с такива ленти моля да помогне.Питах в магазина,казаха ми,че е една и съща лента и за двата знака(ако ме разбрахте) Ruban peche-това липсва...... не знам какво е в превод риболовна лента
    Редактирано от dori4a : 23.06.2013 в 13:25. Причина: Добавка

  5. #815

    Подразбиране

    Ето снимка на конците и лентите в комплекта за да сравниш.Моя си го поръчвах от ebay и имам 2 ленти както е на снимката/опалова и златна/,не знам защо от Герика са ти казали,че е една.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zlatkaan : 24.06.2013 в 06:40.

  6. #816

    Подразбиране

    zlatkaan,благодаря.Като ги сравня и моите са толкова но номерата на златистата и опалената 0025 и 0026 не са поставени и не можах да разбера. Ако си ушила гоблена,тези две ленти делиш ли ги по един кат или ги шиеш цели?

  7. #817

    Подразбиране

    Благодаря на всички
    Ето го вече в рамка.


  8. #818

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dori4a Виж мнение
    zlatkaan,благодаря.Като ги сравня и моите са толкова но номерата на златистата и опалената 0025 и 0026 не са поставени и не можах да разбера. Ако си ушила гоблена,тези две ленти делиш ли ги по един кат или ги шиеш цели?

    Не съм го ушила,много малко ми остана,но повече от година стои прибран в шкафа и чака да ми дойде музата да го завърша.
    Лентите и мънистата ще ги слагам като го ушия и като стигна до тях тогава ще гледам кое как е.Погледни си инструкциите там пише кое с колко нишки е.

  9. #819

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    Благодаря на всички
    Ето го вече в рамка.

    margo67,много е хубав с тази рамка.

  10. #820

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    Благодаря на всички
    Ето го вече в рамка.

    Истинска прелест! Носи прохлада и спокойствие в тези горещи летни дни. Да ти е честит!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  11. #821

    Подразбиране

    А Аз изкарах шапката на Викторианска елегантност .Мисля,че и опалената лента успях да ушия както трябва.Но за съжаление не мога да я покажа...Когато ми се притече помощник...тогава!

  12. #822

    Подразбиране

    Момичета, някоя шила ли е Aurora Cabin? Мисля да си го поръчам, какви са впечатленията?

  13. #823

    Подразбиране

    Аз съм го шила.Смело поръчвай, голяма красота става!Само по елхите е малко оплетено и това,че крейника се шие самостоятелно върху вече нанесени бодове ...цели се да се постигне блясъка на леда .Много си го харесвам този гоблен.

  14. #824

  15. #825

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
    Много благодаря за отзива!
    Гобленът е много красив давайи да ни зарадваш със завършека

Страница 55 от 62 ПърваПърва ... 5455354555657 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •