Страница 60 от 62 ПърваПърва ... 10505859606162 ПоследенПоследен
Показване на 886 до 900 от 920
  1. #886

    Подразбиране

    Хайде и аз да се похваля.От дълго време само разглеждам и чета мненията.Всеки ден съм тук,но не смея много да се бутам и аз при професионалистите(барабар Петко с мъжете).
    Много харесвам гоблените на тази фирма-шият се изключително приятно.
    Конците са предостатъчно-остават от всички цветове.
    Схемите са уникални.И начинаещ може да се справи.
    Ето готовите ми DIMENSIONS и етапчето на следващият:
    DSC09931.JPGDSC09926.JPG
    DSC09935.jpgMan's Best Friend.jpg

  2. #887

    Подразбиране

    Ама как не си ги показала досега? Страхотни са! Не е нужно да си ушила половината им каталог, за да се включиш и ти в темата. Все пак тя е за любителите на фирмата. А ти имаш цели 2 ушити гоблена и един значителен етап, което изобщо не е малко.

  3. #888

    Подразбиране

    Поздравления! Прекрасни са !Честито!

  4. #889

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  5. #890

    Подразбиране

    Честито!Много го харесвам .Страхотна комбинация с крайбрежната улица на Вили SS в темата и.

  6. #891

    Подразбиране

    Честито Ками, имаш един наистина прекрасен пейзаж!

  7. #892

    Подразбиране

    Не един път писах тук за какво е предназначена темата - ЗА КОНСУЛТАЦИИ И ЗА ВЪПРОСИ ОТНОСНО ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА ГОБЛЕНИТЕ НА ФИРМАТА.
    Който иска да си показва творбите да си направи тема.Стига вече с това "Красиво", "Страхотно е" "Невероятно" и т. нататък да не изброявам всички хвалебствени слова.До момента темата е 60 страници, направете си труда да видите колко поста са по същество..
    Имам чувството, че никой не се съобразява с правилата тук .Повечето са регистрирани и в руски форуми.Там така ли действате ...май не.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #893

    Подразбиране

    Така и тук,ще помоля по най-културния начин,да видим до къде ще издържа обаче--
    Много моляяяя,всеки който показва вече ушития гоблен на тази фирма,да не го прави в тази тема,а да си го поства,ако има тема в раздел-Вашите творби.
    Мнооого,ама много ви благодаря предварително

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #894

    Подразбиране

    Дименшънс професионалисти, моля за съвет. Купих си тези два гоблена, панамата е 18 каунт, но ми е много трудно да шия на нея. Иска ми се да я сменя с 16, но не знам какъв ще бъде крайния резултат и дали ще ми стигнат конците. Моля, помогнете ми да взема решение. Благодаря ви предварително!

  10. #895

    Подразбиране

    Светле, според мен ще се получи и на 16 каунт.Малко по-голям, но резултата пак ще е добър.Само за конците имам притеснения.Мисля, че ще ти стигнат, но не съм съвсем убедена в това.Не ти пречи да пишеш на фирмата да ти изпрати, ако нещо не ти стигне
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #896

    Подразбиране

    Аз също мисля, че ще се получи добре.За конците-имам приблизителен ориентир.С 1м. двоен конец,на Аида 14 се ушиват около 102 до 105 кръстчета ,(ако изпълваш по-голямо пространство)За 16 -ка ,естествено,ще са малко повече кръстчетата.Горе-долу огледай някой знак ,попреброй за ориентир,виж му конеца и ще прецениш.Пък ако не ти стигне-Светлето е права-пиши до фирмата.Успех,великолепен избор на гоблените!

  12. #897

    Подразбиране

    decor ,
    Аз лично, ако имах възможността да го ушия в оригинал не бих сменяла панамата, но всеки си преценява разбира се.
    Да разликата в каунтите е минимална ...

    Бих се притеснила по-скоро от факта и проверила дали тъмните нюанси/конци ще покрият добре плата и няма да останат просветки из под двата ката конци- ако така е замислено. Просто погледнете дали дебелината на конците ще Ви покриват добре според инструкциите за бода за даден конец.
    При Дименшън всеки цвят може да е с различни бодове и доста комплекстно съчетан и е трудно понякога на око да се определи разходът им.
    Колкото за набавянето след това - може да бъдат коректни и да ги изпратят, но дали ще е същата партида цвят, да не се наложи и да се разшива и така удоволствието да стане главоболие ...
    Надявам се да не съм прозвучала твърде критично и отказващо-демотивиращо на Вашето решение .
    Просто погледнете всичко от всички страни , преди Вие да си вземете решението . Иначе и аз изпитват благородна завист от това, което ще творите. .
    Усхех в начинанието !
    Редактирано от VenezS : 11.06.2014 в 10:15. Причина: мин

  13. #898

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, ще разгледам, ще обмисля и ще реша. VenezS, напълно споделям мнението ти, че е най-добре да се шие в оригинал, но преди време ших едно гобленче от малките им на 18 каунт и беше истинско мъчение, а не удоволствие, та затова ми е чуденето.

  14. #899

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    Благодаря ви момичета, ще разгледам, ще обмисля и ще реша. VenezS, напълно споделям мнението ти, че е най-добре да се шие в оригинал, но преди време ших едно гобленче от малките им на 18 каунт и беше истинско мъчение, а не удоволствие, та затова ми е чуденето.
    Ами днес по едно време си мислих да споделя идеята си , дали не сте пробвали с лупа .

    Аз в момента шия на 22 каунта и ми е страшно удобно с нея във вечерни часове и при лошо време / т.е. при липса на външна светлина - когато е облачно/.
    В началото си мислех че няма да свикна, но си е подбрах настолна и съм адски доволна.
    Взех си китайска от Интернет,но излезна много сполучлива.

  15. #900

    Подразбиране

    Реклама:
    3.jpgantique.JPG Момичета, помогнете! Много съм харесала този гоблен, но не разбирам цветовете, нямат номера и не мога да ги конвертирам в ДМЦ. Дали някой разбира само по името?

Страница 60 от 62 ПърваПърва ... 10505859606162 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •