Страница 2 от 62 ПърваПърва 12341252 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 920
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alex 76 Виж мнение
    Да ви покажа първото си гобленче на dimensions...
    Комплектовах го сама:ших по ориг. схема на Dim.(графика),а ключа конвертирах чрез сравнителните таблици. ................................................
    Поздравявам всички почитатели на dimensions,и им пожелавам търпение и спокойствие,за да завършат успешно гоблените си!
    Еех, това моделче си го купих от и-бей и го сканирах и пуснах схемата. За кой ли път ме изпреварват с шиенето Аз много си го харесвам, но е на една странна панама - като брезент и е щампирана схемата - получава се много раминаване и е мноооого дребна - мисля като го шия някой ден да е на друга панама.
    Поздрави за добрата работа!
    Аз имам един ушит оригинален дименшънс и в момента шия втори. Имам и един започнат и прибран, но мисля и него да завърша скоро. Ушила съм и два със схеми от нет-а - за подаръци, единия съм го показвала - една крава, а другия не съм го показвала още, защото искам да е изненада. Ето снимки на моите неща от DIM:

  2. #17

    Подразбиране Ето и моите

    1. С фотопаспарту

    Редактирано от via_1313 : 25.08.2009 в 20:44.

  3. #18

    Подразбиране 13/18 - сини мъници



  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Еех, това моделче си го купих от и-бей и го сканирах и пуснах схемата. За кой ли път ме изпреварват с шиенето Аз много си го харесвам, но е на една странна панама - като брезент и е щампирана схемата - получава се много раминаване и е мноооого дребна - мисля като го шия някой ден да е на друга панама.
    Поздрави за добрата работа!.......
    Ducky,не знам дали съм шила по твоя скан-схемата свалих от един руски сайт.Ама ние с рускините така сме смесили схемите,че понякога се чудя от къде тръгват новините:от нас или от тях...
    Ако съм шила по твоя скан,само мога да ти благодаря и те поздравя за отличното му качество!
    Много ме заинтригува с информацията за ориг. модел,ако не те затруднява може ли да го снимаш?

  5. #20

    Подразбиране Бели рози




    Всичко е по схеми от нета, конвертирано с http://www.cyberstitchers.com/Stitch...?processForm=0
    Редактирано от via_1313 : 25.08.2009 в 20:44.

  6. #21

    Подразбиране

    [QUOTE=nellli;300475]Според мен можеш да го оставиш и без фон. Рускините шиха Коледното селце на бяла аида , а оригиналната е също такава сива. Оставиха празните места пак така - без бродерия и се получи много добре. Аз в момента шия Бистрото, но оригинална комплектовка / още съм съвсем в началото/. Мога довечера да погледна долу- горе на кой номер отговаря панамата, но по палитрата на Анхор. Устройва ли те?

    Мвого ти благодаря!!!Не бързам,не се притеснявай,но наистина искам да знам ориентировъчно на кой номер отговаря оригиналната панама.
    Ще ми е интересно да сравним оригалната комплектовка на Бистрото и при мен как се получава.
    Благодаря на всички за съветите и помощта!!!!

  7. #22

    Подразбиране

    И аз като върл фен на Дименшън да ви покажа моите гоблени на тази фирма.Всичките схеми са от нета и съм конвертирала конците в ДМС.Първия ми опит беше с "Добре дошли".Бродирах го на българска панама 1:1 , като спазих дебелината на конците и бодовете от ключа, но част от цветовете не са точни, а по мой избор - от наличните ми.Ето го и него:
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #23

    Подразбиране

    Много ми хареса резултата и продължих с останалите.На всички тях съм спазила точния ключ,с изключение на "Добре дошли приятели"(Стола)Всичките са бродирани на Аида 18.Схемите, които ползвах са оригиналните графики.


    Това е.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #24

    Smile

    мога да се включа с удоволсвие в приказване на тема гоблините на DIMENSIONS.От както ми изпратиха от сащ преди 5-6 години,никакъв друг вид гоблени не ме привличат, и не ги шия с кеф.Голямо удоволствие ми доставят "Златната им колекция"Имам ушити около10 и то само големи картини.Ако има някой въпроси-насреща съм

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от simaotruse Виж мнение
    мога да се включа с удоволсвие в приказване на тема гоблините на DIMENSIONS.От както ми изпратиха от сащ преди 5-6 години,никакъв друг вид гоблени не ме привличат, и не ги шия с кеф.Голямо удоволствие ми доставят "Златната им колекция"Имам ушити около10 и то само големи картини.Ако има някой въпроси-насреща съм
    Покажи ги да им се порадваме и ние.
    zeza_v@abv.bg

  11. #26

    Подразбиране

    Ето ги и моите гоблени на Dimensions. Само лилавото колибри е готова окомплектовка, а останалите съм си ги шила на Аида 18 с ключ от нета и аз сама съм си приравнявала конците към DMC.


    Тези двата не съм им слагала оригиналното фото паспарту, а съм си ги оформила по мое усмотрение.

  12. #27

    Подразбиране

    Ето го и моето гобленче на Dimensions с фотопаспарту, схемата ми е от нета. Толкова си го харесвам, че съм го сложила за аватар
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Много се радвам и съм благодарна за създаването на тази тема Отдавна разглеждам и се радвам на тези гоблени, но нямам смелост да започна някой.А и всички схеми, които намирам са все за по - големи мидели Бихте ли споделили откъде намирате схеми и има ли сравнителна таблица за техните конци и ДМЦ например? Благодаря предварително

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cherrylady Виж мнение
    Много се радвам и съм благодарна за създаването на тази тема Отдавна разглеждам и се радвам на тези гоблени, но нямам смелост да започна някой.А и всички схеми, които намирам са все за по - големи мидели Бихте ли споделили откъде намирате схеми и има ли сравнителна таблица за техните конци и ДМЦ например? Благодаря предварително
    Повечето от по-малките гобленчета ги има в "Безплатни схеми" подраздел Dimensions. А за сравнителни таблици може да погледнеш в "Изкуства" подраздел "Конци".

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Искам да попитам как правите фотопаспартуто, когато е готова комплектовка то влиза ли в нея? И ако не е комплектовка как се прави принтира ли се?

Страница 2 от 62 ПърваПърва 12341252 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •