Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране Въпрос за ДМЦ конци във Варна

    Здравейте на всички от Варна, от доста време ме измъчва един въпрос! Аз съм любител гобленар, и честно да си призная имам много малко ушити гоблени!
    Та към въпроса, реших да шия Циганката с китара, взех схемата от сайта и си закупих ДМЦ конци от магазина зад Колхозния пазар, той от скоро е там беше на друго място, зад Катедралата.
    Но конците ДМЦ, май не са такива, защото няколко човека ми казаха, че това неприлича на ДМЦ конци, след като видяха конците и гоблена!!!!! Аз не взимам на метър, а цели! Въросът ми е имате ли наблъдение в/у тези конци?
    Едни от тях са толкова тънки, че дори се късат, а други нямат блясъка на ДМЦ конци!!!
    Това е според мен, помогнете ми, от къде във Варна да си купя истински ДМЦ конци и да съм сигурна в качеството им!
    Предварително Ви благодаря!!!
    С това не искам да засягам никого, просто излагам моето мнение!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Аз си купувам ДМЦ от магазинчето на Герика на Дрин /0,90лв./,а също така и зад пощата но там са на 1 лв.

  3. #3

    Подразбиране

    О.... толкова много хора плюха върху магазинчето на Герика, че не ми минаваше и през ум да вляза там... А сега се оказва, че конците там били по евтини ..
    А иначе освен зад пощата има и в образцов дом, но там трябва да къупиш над 10 чилета, за да ти ги дадат по 95 ст.

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    А имате ли наблюдение в/у конците от където аз съм взела?
    Та аз взех 70 чилета, нито отстъпка, нито дмц конци!!!!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •