Показване на 1 до 15 от 46

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    и точно за магазина на ул.Стамболов искам да се оплача,от сумати време нямах никакви проблеми с поръчка по телефона,но от едно известно време са станали страшно нелюбезни и ако не съм фирма ми отказват поръчката или ме молят друг час или ден да се обадя...Искам да попитам случайно ли е това или и на други така се получава?И магазина ще го затварят ли,ще го разширяват ли ,защото нямал да работи известно време...

  2. #2

    Smile

    Цитат Първоначално написано от delhina Виж мнение
    и точно за магазина на ул.Стамболов искам да се оплача,от сумати време нямах никакви проблеми с поръчка по телефона,но от едно известно време са станали страшно нелюбезни и ако не съм фирма ми отказват поръчката или ме молят друг час или ден да се обадя...Искам да попитам случайно ли е това или и на други така се получава?И магазина ще го затварят ли,ще го разширяват ли ,защото нямал да работи известно време...
    Ти от къде имаш инфо,че няма да работят? Защото аз сега се връщам от там и не съм срещала табела с такава информация!!

  3. #3

    Подразбиране

    По телефона продавачката ми каза,то голямо молене да ми вземе поръчката и викам да питам днес кога ще дойде- няма ли никакво инфо,след седмица може би...просто съм много разочарована.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също мога да кажа,че съм разочарована..
    Преди няколко седмици пратих запитване в сайта им, но след като доста време не получих отговор,реших,че има някакъв технически проблем и се обадих по телефона. Обясних на момичето , което отговори, че искам да поръчам някои неща, но да ми обясни какви условия имат за изпращане извън София и тн. Докато говорих, звънна мобилния й. Вместо да откаже разговора /аз обикновено така правя на работа/ тя без дори да каже "извинете", си проведе там някакъв личен разговор.. Това изключително много ме обиди, но реших да продължа с въпросите си. получих отговори с "половин уста" И като цяло не останах доволна, даже се ядосах на себе си, че изобщо си загубих времето.

  5. #5

    Подразбиране

    Аз също преди седмица направих запитване за един гоблен. Отговор не получих .Поръчах си го от ebay и дойде за 4 дена от Англия.Когато съм ходила в магазина ме обслужва едно девойче с леко странно поведение. Там видях да комлектоват гоблени и да свалят схеми от нета.Купих един гоблен (от Вилеровия каталог), попитаха ме цветна или черно бяла схема искам(нямаха цветна) .
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •