Показване на 1 до 15 от 46

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз също мога да кажа,че съм разочарована..
    Преди няколко седмици пратих запитване в сайта им, но след като доста време не получих отговор,реших,че има някакъв технически проблем и се обадих по телефона. Обясних на момичето , което отговори, че искам да поръчам някои неща, но да ми обясни какви условия имат за изпращане извън София и тн. Докато говорих, звънна мобилния й. Вместо да откаже разговора /аз обикновено така правя на работа/ тя без дори да каже "извинете", си проведе там някакъв личен разговор.. Това изключително много ме обиди, но реших да продължа с въпросите си. получих отговори с "половин уста" И като цяло не останах доволна, даже се ядосах на себе си, че изобщо си загубих времето.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз също преди седмица направих запитване за един гоблен. Отговор не получих .Поръчах си го от ebay и дойде за 4 дена от Англия.Когато съм ходила в магазина ме обслужва едно девойче с леко странно поведение. Там видях да комлектоват гоблени и да свалят схеми от нета.Купих един гоблен (от Вилеровия каталог), попитаха ме цветна или черно бяла схема искам(нямаха цветна) .
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •