Показване на 1 до 15 от 46

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз в момента довършвам "Арабското момиче" оригинал.Там конците са 36. Много от цветовете са поредни тонове на отделните гами,но това плавно преливане придава красота и дълбочина на гоблена.Щом си ушила част -прецени дали ти харесва и ако е да-давай смело напред.Съжалявам,че не мога да ти дам номерата на конците,а в комплекта няма номера.Успех!

  2. #2

    Подразбиране

    Преди три седмици си купих от магазина на ДМЦ в София три „Пермина” (новогодишни) - Permin-17-7232, Permin-14-9252, Permin-14-9239.
    Дойде им времето и вчера отворих първият комплект. Оказа се, че ми липсват конците от единия цвят. Бързо реших проблема, тъй като той беше нюанс от други два, а и го имах.
    Разтревожих се и отворих и другите два комплекта. От единият липсваха два цвята, а от третия цели четири.
    Разбира се, че сръчно бях изхвърлила касовата бележка.
    Пиша това съобщение, за да ви предупредя – Ако купувате такива комплекти си проверявайте конците още в магазина!

  3. #3

    Smile

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Преди три седмици си купих от магазина на ДМЦ в София три „Пермина” (новогодишни) - Permin-17-7232, Permin-14-9252, Permin-14-9239.
    Дойде им времето и вчера отворих първият комплект. Оказа се, че ми липсват конците от единия цвят. Бързо реших проблема, тъй като той беше нюанс от други два, а и го имах.
    Разтревожих се и отворих и другите два комплекта. От единият липсваха два цвята, а от третия цели четири.
    Разбира се, че сръчно бях изхвърлила касовата бележка.
    Пиша това съобщение, за да ви предупредя – Ако купувате такива комплекти си проверявайте конците още в магазина!
    Напоследък и в този магазин започнаха да "карат през просото"
    А и цените ги завишиха, а са официалните вносители

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •