Показване на 1 до 15 от 46

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Миро, 1226, жалко наистина, че манталитета на търговеца в БГ е да "прекара" клиента
    Ако не се лъжа, всяка стока може да се върне на продавача в срок от 7 дни. А стоки, които имат търговска гаранция могат да се връщат до 2 год.
    Едно решение би могло да бъде: При самата покупка, отваряте комплекта на място и като прецените, че качеството не е задоволително или еткета не отговаря на описанието и предназначението, си искате парите обратно
    Лошото е , че аз ги купих през интернет , от завода , то парадокса беше голям , но .... прескачам , една подробност , като ми писне - защото още чакам отговор , ако сне го получа , ще ви разкажа един истински виц, за тази схема , но ... все още чакам , запазвам добрия тон , де . Та , аз купих няколко гоблена и защото доста бях ушил - не го поставих на съмнение и така ги прибрах , затова не успях да си направя рекламацията . А тук написах мнението си , да предпазя други колеги , ако им трябва схема , по добре така . Толкова комплекта получих - е такова нещо не се е случвало , ни със Солария , ни с Милена стил ... само с две фирми е така . Даже другата , която не споменавам ми отговори - " купете си гоблена с ДМЦ - тогава червените знаци няма да са зачертани с маркер , знаете ли колко е скъпо да се принтиран двуцветни схеми ...." е аз си принтирах оригиналите , но си зададох въпроса , защото дори и с пъпетц и любица - не е толкова евтино . Онемях , но ... това е .... хубаво е , че имаме този форум и хората в него .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    ....... " купете си гоблена с ДМЦ - тогава червените знаци няма да са зачертани с маркер , знаете ли колко е скъпо да се принтиран двуцветни схеми ...."
    познато ми е, и аз ших един такъв
    успех! дано все пак края е хепи


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •