Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 46

Hybrid View

  1. #1

    Smile

    Цитат Първоначално написано от delhina Виж мнение
    и точно за магазина на ул.Стамболов искам да се оплача,от сумати време нямах никакви проблеми с поръчка по телефона,но от едно известно време са станали страшно нелюбезни и ако не съм фирма ми отказват поръчката или ме молят друг час или ден да се обадя...Искам да попитам случайно ли е това или и на други така се получава?И магазина ще го затварят ли,ще го разширяват ли ,защото нямал да работи известно време...
    Ти от къде имаш инфо,че няма да работят? Защото аз сега се връщам от там и не съм срещала табела с такава информация!!

  2. #2

    Подразбиране

    По телефона продавачката ми каза,то голямо молене да ми вземе поръчката и викам да питам днес кога ще дойде- няма ли никакво инфо,след седмица може би...просто съм много разочарована.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз също мога да кажа,че съм разочарована..
    Преди няколко седмици пратих запитване в сайта им, но след като доста време не получих отговор,реших,че има някакъв технически проблем и се обадих по телефона. Обясних на момичето , което отговори, че искам да поръчам някои неща, но да ми обясни какви условия имат за изпращане извън София и тн. Докато говорих, звънна мобилния й. Вместо да откаже разговора /аз обикновено така правя на работа/ тя без дори да каже "извинете", си проведе там някакъв личен разговор.. Това изключително много ме обиди, но реших да продължа с въпросите си. получих отговори с "половин уста" И като цяло не останах доволна, даже се ядосах на себе си, че изобщо си загубих времето.

  4. #4

    Подразбиране

    Скоро не бях си купувала готова комплектовка, но скоро си взех една на Роял Париж. Останах разочарована от подбора на знаците - схемата е печат в черно и сиво-зелено. Има един и същи знак и в двата цвята и почти не се различават. Освен това с еднакви знаци /но отпечатани в различен цвят на схемата/ са сходни цветове. Но капака е, че и конците не стигат ..... Отново минавам на схеми от нета!!!!!

  5. #5

    Подразбиране

    На мен ми останаха конци от гоблените на Роял Париж.Поръчах ги директно от Коутс България.Чакаш 10-15 дни .До сега никакъв проблем.Ако е така обади се директно ,ще направят нещо по въпроса с конците .

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, а някои дали си е поръчвал от фирма ЛЕВРОН?

  7. #7

    Подразбиране

    Само за една схема дадох13-14 лв с пощенските и е с 50-60 цвята.Има и контурен бод.Още не съм си набавила цветовете ама и схемата си я бива -16 листа ,вместо да дам за конци... Четлива е.За готови комплектовки не знам колко ще струват.

  8. #8

    Подразбиране

    Затова отдавна преминах на схеми от нета и сама си ги комплектовам
    А и мога да си експементирам и с панама и с цветовете

  9. #9

    Подразбиране

    Мдааааа, сагата продължава ....
    Майка ми си купи преди около 3 месеца китайска есен от магазина на Парижка комуна комплектован от ET Иванка Иванова. Първо - цветовете от пътечката не са подбрани добре и се получава доста различно от картинката , после - два цвята до сега свършиха а е на средата на гоблена .... но това не е всичко приятели! Свърза се с Иванка Иванова, която каза че ще и прати цветовете в магазина. В мгазина обаче не била посрещната добре и и казали, че нито знаят кога ще дойдат, нито дали телефон за да пита кога да отиде да си ги вземе .... за мен това е знак, че нещо не им е наред на комплектовките ......

    Тя може да си купи конците, не е въпроса за двата лева. Лошо впечатление прави отношението на продавачките и демонстрирането, че с нищо не желаят да съдействат .....

    Има ли някой възможност да ми даде телефона на магазина на лични, за да проверяваме? (опитах с услуги от БТК но те искат името на фирмата .... те са другото ОМГ! кой ще е тоя дето да знае магазина коя фирма го управлява ?! )
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Rodichте телефони не дават само вземат и даже не се обаждат, а като отидеш на място ти казват, че са се спукали да те търсят.

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimiko Виж мнение
    Rodichте телефони не дават само вземат и даже не се обаждат, а като отидеш на място ти казват, че са се спукали да те търсят.
    май си права .... за рамките на гоблени казаха, че пускали смс през интернет /няма лошо/ но не съм получавала ...


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране Слънчогледи на Ван Гог - Вилер

    Здравейте, една позната иска да си купи гоблена Слънчогледи на Ван Гог - Вилеровият вариант, но не знае къде има хубава комплектовка. Не държи да е оригинал, хубаво е поне схемата да е с оригиналните знаци на Вилер и с конци ДМЦ или Анхор. Моля ако някой е шил този гоблен да сподели ако е доволен от резултата от къде го е закупил.

  13. #13

    Подразбиране

    Извинявай, не видах от кой град е познатата ти, но аз съм в София - на бул. Хр.Ботев в дървения магазинна № 82 или 83 /не помня номера/. Много е добър гоблена, аз купих за мен и за моя приятелка. Тя го уши и е чудесен, а моя стои до половината ушит.

  14. #14

    Подразбиране

    Аз в момента шия тези слънчогледи,на Казанлъшки гоблен-кафявите кутии с Анхор.Много хубаво стават,показвам ти по-стара снимка от тях,сега съм напреднала повече.

    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  15. #15

    Подразбиране

    Да, от София е, ти кой от давата слънчогледа си купила? И сещаш ли се как се казва фирмата, понеже на Ботев има много фирми за гоблени? Освен това дали схемата е с оригиналните знаци на Вилер?

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •