Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 46
  1. #16

    Подразбиране

    По телефона продавачката ми каза,то голямо молене да ми вземе поръчката и викам да питам днес кога ще дойде- няма ли никакво инфо,след седмица може би...просто съм много разочарована.

  2. #17

    Подразбиране

    Аз също мога да кажа,че съм разочарована..
    Преди няколко седмици пратих запитване в сайта им, но след като доста време не получих отговор,реших,че има някакъв технически проблем и се обадих по телефона. Обясних на момичето , което отговори, че искам да поръчам някои неща, но да ми обясни какви условия имат за изпращане извън София и тн. Докато говорих, звънна мобилния й. Вместо да откаже разговора /аз обикновено така правя на работа/ тя без дори да каже "извинете", си проведе там някакъв личен разговор.. Това изключително много ме обиди, но реших да продължа с въпросите си. получих отговори с "половин уста" И като цяло не останах доволна, даже се ядосах на себе си, че изобщо си загубих времето.

  3. #18

    Подразбиране

    Аз също преди седмица направих запитване за един гоблен. Отговор не получих .Поръчах си го от ebay и дойде за 4 дена от Англия.Когато съм ходила в магазина ме обслужва едно девойче с леко странно поведение. Там видях да комлектоват гоблени и да свалят схеми от нета.Купих един гоблен (от Вилеровия каталог), попитаха ме цветна или черно бяла схема искам(нямаха цветна) .
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

  4. #19

    Подразбиране

    Скоро не бях си купувала готова комплектовка, но скоро си взех една на Роял Париж. Останах разочарована от подбора на знаците - схемата е печат в черно и сиво-зелено. Има един и същи знак и в двата цвята и почти не се различават. Освен това с еднакви знаци /но отпечатани в различен цвят на схемата/ са сходни цветове. Но капака е, че и конците не стигат ..... Отново минавам на схеми от нета!!!!!

  5. #20

    Подразбиране

    На мен ми останаха конци от гоблените на Роял Париж.Поръчах ги директно от Коутс България.Чакаш 10-15 дни .До сега никакъв проблем.Ако е така обади се директно ,ще направят нещо по въпроса с конците .

  6. #21

    Подразбиране

    Момичета, а някои дали си е поръчвал от фирма ЛЕВРОН?

  7. #22

    Подразбиране

    Само за една схема дадох13-14 лв с пощенските и е с 50-60 цвята.Има и контурен бод.Още не съм си набавила цветовете ама и схемата си я бива -16 листа ,вместо да дам за конци... Четлива е.За готови комплектовки не знам колко ще струват.

  8. #23

    Подразбиране

    Затова отдавна преминах на схеми от нета и сама си ги комплектовам
    А и мога да си експементирам и с панама и с цветовете

  9. #24

    Подразбиране

    Мдааааа, сагата продължава ....
    Майка ми си купи преди около 3 месеца китайска есен от магазина на Парижка комуна комплектован от ET Иванка Иванова. Първо - цветовете от пътечката не са подбрани добре и се получава доста различно от картинката , после - два цвята до сега свършиха а е на средата на гоблена .... но това не е всичко приятели! Свърза се с Иванка Иванова, която каза че ще и прати цветовете в магазина. В мгазина обаче не била посрещната добре и и казали, че нито знаят кога ще дойдат, нито дали телефон за да пита кога да отиде да си ги вземе .... за мен това е знак, че нещо не им е наред на комплектовките ......

    Тя може да си купи конците, не е въпроса за двата лева. Лошо впечатление прави отношението на продавачките и демонстрирането, че с нищо не желаят да съдействат .....

    Има ли някой възможност да ми даде телефона на магазина на лични, за да проверяваме? (опитах с услуги от БТК но те искат името на фирмата .... те са другото ОМГ! кой ще е тоя дето да знае магазина коя фирма го управлява ?! )
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  10. #25

    Подразбиране

    Rodichте телефони не дават само вземат и даже не се обаждат, а като отидеш на място ти казват, че са се спукали да те търсят.

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimiko Виж мнение
    Rodichте телефони не дават само вземат и даже не се обаждат, а като отидеш на място ти казват, че са се спукали да те търсят.
    май си права .... за рамките на гоблени казаха, че пускали смс през интернет /няма лошо/ но не съм получавала ...


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  12. #27

    Подразбиране Слънчогледи на Ван Гог - Вилер

    Здравейте, една позната иска да си купи гоблена Слънчогледи на Ван Гог - Вилеровият вариант, но не знае къде има хубава комплектовка. Не държи да е оригинал, хубаво е поне схемата да е с оригиналните знаци на Вилер и с конци ДМЦ или Анхор. Моля ако някой е шил този гоблен да сподели ако е доволен от резултата от къде го е закупил.

  13. #28

    Подразбиране

    Извинявай, не видах от кой град е познатата ти, но аз съм в София - на бул. Хр.Ботев в дървения магазинна № 82 или 83 /не помня номера/. Много е добър гоблена, аз купих за мен и за моя приятелка. Тя го уши и е чудесен, а моя стои до половината ушит.

  14. #29

    Подразбиране

    Аз в момента шия тези слънчогледи,на Казанлъшки гоблен-кафявите кутии с Анхор.Много хубаво стават,показвам ти по-стара снимка от тях,сега съм напреднала повече.

    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Да, от София е, ти кой от давата слънчогледа си купила? И сещаш ли се как се казва фирмата, понеже на Ботев има много фирми за гоблени? Освен това дали схемата е с оригиналните знаци на Вилер?

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •