Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 46
  1. #31

    Подразбиране

    е, същите са, но не мога да кажа в детайли. Трябва да се сложат един до друг, за да се разбере, но като се видят конците ще се знае.

  2. #32

    Подразбиране

    извинявайте всички, исках да снимам - как изглежда моя гоблен, но ми паднаха батериите. не мога да го кача, а не зная как се качва на ЛС. Моля да ме извините. По късно ще стане. PS Ще изстрия всичко излишно - да не натоварвам форума

  3. #33

    Подразбиране

    Просто това си е ваза със слънчогледи и не са на Ван Гог. .При Вилер са упоменати художниците,чиито картини ползват за гоблена.

  4. #34

    Подразбиране

    В каталога не пише на кой художник е .

  5. #35

    Подразбиране за слънчогледите

    Преди 2-3 г. когато купих този гоблен замен и за моя приятелка /от провинцията, в моето диво село/, имаше етикет "Слънчогледите на Ван Гог". Толкова много време мина от тогава, че съм изхвърлила всички възможни етикети, приятелката ми го уши, а мояг е на това дередже. А дали наистина са "Слънчогледите на Ван Гог" - не съм компетентна. Обаче ми харесват.

  6. #36

    Подразбиране за слънчогледите

    Хей хора, не си взимайте флашка с интернет - подарък от Глобул, както и да ви увещат. Не мога да пратя един прикачен файл. То всъщност не е подарък, защото ти си го плащаш "безплатен обяд - няма"

  7. #37

    Подразбиране

    Няма да стане, като си включа норалния интернет - тогава. дори не мога да Ви изпратя целувка с този интернет от флашката, но да знаете, че Ви обичам за проявеното търпение!!!
    Редактирано от ВанчетоМОД : 11.10.2011 в 16:30.

  8. #38

    Подразбиране

    Нека и аз споделя с вас едно мнение , относно България - К , та , преди няколко дни помолих са схемите на два гоблена - БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО момичета , вече ги имам - и ЗАЩО ги потърсих - преди време си купих двата гоблена на България - К , готова комплектовка - ако ви кажа какъв ужас беше като отворих схемите - комплекта - не се четат на места , черни петна на други - също не се четат - не е истина - преди 10-ина дни запитах официално - получих отговор - че ще направят нещо по въпроса - но .... сега , аз имайки схемите - ще си напасна конците от комплекта , за да си ги ушия , а сигурно има и такива , които почакаха доста например за единия гоблен - Селски пейзаж - доста време го НЯМАХА , е това е друга тема де - но ако ви кажа защо - ще обърна темата на цирк ... затова , не си купувайте тези комплекти - жалко , че това е завода с най- големи традиции в България и най - стария за конци и гоблени . ... дано не пострадате и вие като мен ....
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  9. #39

    Exclamation герика варна

    Искам и аз да се оплача от готова комплектовка на герика варна.в магазина за гоблени в тунела под училище кирил и методий в гр.бургас видях ушити едни дечица в сивата гама с конци арко и много ми хареса.оригинала е на фирма доме с номер 110202.бях видяла схемата в нета ,но е сканирана и цветна и за мен е неподходяща за шиене ,а все още не съм намерила перенабор.затова мъжа ми реши да ми го купи за 8март,като си мислех ,че макар и крадена ,схемата е читава.какво бе разочарованието ми когато отворих комплекта и видях,че няма игла и схемата е същата от нета разпечатана на А3 черно/бяла.дори знаците не бяха сменили,липсваха означенията на мрежата,имаше замазани знаци.обаче черешката на тортата беше когато реших да слепя отделните части, лявата и дясната половина не съвпадаха и редовете се разминаваха.е не издържах.днес отидох и си взех парите обратно.изслушах дежурните приказки с простотии от рода,че защо да залепям листите .........обаче си доставих удоволствие като снощи разпечатах едно листче от нета и днес им го показах за да им покажа,че дори не крадат интелегентно.повече няма да пазаря от там.ще си я разпечатам сама и ще си купя конците.ще ми излезе и по-евтино дори.

  10. #40

    Подразбиране

    Миро, 1226, жалко наистина, че манталитета на търговеца в БГ е да "прекара" клиента
    Ако не се лъжа, всяка стока може да се върне на продавача в срок от 7 дни. А стоки, които имат търговска гаранция могат да се връщат до 2 год.
    Едно решение би могло да бъде: При самата покупка, отваряте комплекта на място и като прецените, че качеството не е задоволително или еткета не отговаря на описанието и предназначението, си искате парите обратно


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Миро, 1226, жалко наистина, че манталитета на търговеца в БГ е да "прекара" клиента
    Ако не се лъжа, всяка стока може да се върне на продавача в срок от 7 дни. А стоки, които имат търговска гаранция могат да се връщат до 2 год.
    Едно решение би могло да бъде: При самата покупка, отваряте комплекта на място и като прецените, че качеството не е задоволително или еткета не отговаря на описанието и предназначението, си искате парите обратно
    Лошото е , че аз ги купих през интернет , от завода , то парадокса беше голям , но .... прескачам , една подробност , като ми писне - защото още чакам отговор , ако сне го получа , ще ви разкажа един истински виц, за тази схема , но ... все още чакам , запазвам добрия тон , де . Та , аз купих няколко гоблена и защото доста бях ушил - не го поставих на съмнение и така ги прибрах , затова не успях да си направя рекламацията . А тук написах мнението си , да предпазя други колеги , ако им трябва схема , по добре така . Толкова комплекта получих - е такова нещо не се е случвало , ни със Солария , ни с Милена стил ... само с две фирми е така . Даже другата , която не споменавам ми отговори - " купете си гоблена с ДМЦ - тогава червените знаци няма да са зачертани с маркер , знаете ли колко е скъпо да се принтиран двуцветни схеми ...." е аз си принтирах оригиналите , но си зададох въпроса , защото дори и с пъпетц и любица - не е толкова евтино . Онемях , но ... това е .... хубаво е , че имаме този форум и хората в него .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    ....... " купете си гоблена с ДМЦ - тогава червените знаци няма да са зачертани с маркер , знаете ли колко е скъпо да се принтиран двуцветни схеми ...."
    познато ми е, и аз ших един такъв
    успех! дано все пак края е хепи


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 1226 Виж мнение
    Искам и аз да се оплача от готова комплектовка на герика варна.в магазина за гоблени в тунела под училище кирил и методий в гр.бургас видях ушити едни дечица в сивата гама с конци арко и много ми хареса.оригинала е на фирма доме с номер 110202.бях видяла схемата в нета ,но е сканирана и цветна и за мен е неподходяща за шиене ,а все още не съм намерила перенабор.затова мъжа ми реши да ми го купи за 8март,като си мислех ,че макар и крадена ,схемата е читава.какво бе разочарованието ми когато отворих комплекта и видях,че няма игла и схемата е същата от нета разпечатана на А3 черно/бяла.дори знаците не бяха сменили,липсваха означенията на мрежата,имаше замазани знаци.обаче черешката на тортата беше когато реших да слепя отделните части, лявата и дясната половина не съвпадаха и редовете се разминаваха.е не издържах.днес отидох и си взех парите обратно.изслушах дежурните приказки с простотии от рода,че защо да залепям листите .........обаче си доставих удоволствие като снощи разпечатах едно листче от нета и днес им го показах за да им покажа,че дори не крадат интелегентно.повече няма да пазаря от там.ще си я разпечатам сама и ще си купя конците.ще ми излезе и по-евтино дори.
    Може би ако стоеше колкото мен в интернет ,щеше да прочетеш,че схемата се разминава по листовете.Явно хората директно от там са си я свалили.Тази която имам аз е цветна,но е добър скан и като си има знаци,може би ще се принтира добре за шиене
    rusinova@mail.bg

  14. #44

    Подразбиране

    леврон - 100 % гаранция

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    СОЛАРИЯ СА МНОГО КОРЕКТНИ .

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •