Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 51
  1. #16

    Подразбиране

    Градчето се разраства

  2. #17

    Подразбиране

    Досега с интерес следях темата ти за куилт, но сега съм меко казано очарована от произведението ти. Известно време живях в Германия, градчето се казваше Офенбах и беше много близо до Франкфурт. Жилището ни беше на самия бряг на река Майн, това твое творение /имам предвид планинския масив, рекичката, гарата, еднофамилната къща и др./ ми напомни за природата там, а влаковата композиция за хауптбанхоф Франкфурт с тези завъртяни и интересни релси. Да там живота, интересите на хората и културата са далеч по - различни от нашите, но за сметка на това атмесферата там, магазините, базарите, фломаркта - това те кара да твориш. И аз съм сигурна, че вашият мини - град ще става все по - красив и по- красив, защото там можеш да си позволиш да купиш материали, които тук много трудно би могъл да си позволиш. Произведението ти е страхотно, продължавай в същия дух! Желая ти успех!

  3. #18

    Подразбиране

    Просто невероятно!
    kafqwoochka, пожелавам ти още много творческо вдъхновение и моля те, слагай скоро снимки и обяснения, за да споделяме радостта ти!

  4. #19

    Подразбиране

    Благодаря на всички,за милите думи!
    Даниелчи,абсолютно си права,че тук начина на живот е друг,мисленето на хората-също.И хобитата им-съответно различни от общопознатото у нас.Материали наистина има много,но и всичко е много скъпо!Тук се казва така:"Хоби ли е,стрива много пари!"И е верно.Аз се опитвам много неща да си правя сама,с което си спестявам доста средства,но не може всичко...
    И да,не само селото,целия макет се запълва,но става бавно.
    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

  5. #20

    Подразбиране

    днес час открих страничката за твоето интересно хоби ,
    за Бг не е много популярно но според мен е доста увличащо .
    много мi харесва всичко . толкова е кокетно е красиво .
    пожелавам ти бързо да си намериш място където да продължиш да изграждаш и дострояваш твоята гара
    обичам красивите неща

  6. #21

    Подразбиране

    Невероятно хоби и страшно красиво.Воденицата е като истинска.Толкова малка, а с толкова детайли и всичко е изпипано до съвършенство.И фигурките на хората и животните.Дръвчетата са като истински.Това ще е цял мини град.Ще следя с интерес темичката защото някак за момент отново бях дете.Направо нямам думи,фантастично е всичко което сте построили ти и съпруга ти.Успех занапред и по - често показвай до къде сте стигнали с построяването на този малък рай.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #22

    Подразбиране

    Кафявоочка, страхотни неща строиш!
    Аз те следя в два форума-този и във форума за цветята..
    Навсякъде се радвам на минипейзажите,които показваш..
    Днес даже и на съпруга ми ги показах,той също се възхити..Защото нали знаеш,че във всеки мъж живее по едно малко момче..
    А на моят малък мъж миналата Коледа му подарихме такова влакче, той беше на 3год. и много не оцени подаръка-релсите вече са поизпочупени ..Продължавай, моля те да ни радваш с тези нестандартни красоти!

  8. #23

    Подразбиране

    mnogo mnogo mi xaresva napravo niamam domi

  9. #24

    Подразбиране

    Благодаря на всички за проявения интерес и подкрепата,която давате!
    Последните два дни демаскирвах старото място на конефермата,тъй като и купихме къща и й трябваше вече нова площ с много по-голямо място.Умувах дълго,какво да изградя върху вече ограденото пространство и накрая реших,че ще построя площдка за отдих и игра на децата от селото,а също така и кладенеца,тъй като в съседство са кьошковете с градинките и им е нужна вода за поливане.
    Ето ,това се получи:









    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

  10. #25

    Подразбиране

    Все по-красиво става. Като в приказка.
    zeza_v@abv.bg

  11. #26

    Подразбиране

    Аз просто нямам думи - приказно става!

  12. #27

    Подразбиране

    и на мен ми допада това хоби както другите вече казаха доста интересно и истинско

    продължавай да ни радваш с творенията си
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  13. #28

    Подразбиране

    Наистина е доста различно хоби от другите ми хобита,но и наистина е много "истинско".Само дето всичко е в мащаб 1:87 от реалността,т.е фигурките,които виждате са с големина около 2 см...

    А до колкото за творението,има още дълъг път да извървя,доста "симит за изям",както казват старите хора и доста трикове да науча още,защото и тук,както на всякъде има трикове...
    Благодаря ви!
    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

  14. #29

    Подразбиране

    Невероятна си! Твоят съпруг знае ли какво съкровище има в дома си? Явно си от хората със златни ръце- каквото докоснат в съкровище го превръщат.Ще следя с интерес "строежа".

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ти,cecunka!
    Не знам дали съм съкровище,но мисля,че и двамата с моя съпруг знаем,какво означава всеки от нас за другия!И се надявам никога да не се разочароваме взаимно!
    Истина е,че заради него стартира това хоби,което ми доставя огромно удоволствие на моменти,но изисква доста време,дори само за подготовка за работа...-това понякога е изнервящо.
    Но винаги е важен крайния резултат,а той е удовлетворяващ!
    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •