Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 51 от 51
  1. #46

    Подразбиране

    Чудесен начин да се пренесеш в един друг по-красив свят!!! Сложи една пейчица под клемантиса, че ми иде да поседна и да му се полюбувам.

  2. #47

    Подразбиране

    То има пейчица вече,само на снимките е невидима.
    Понякога си мисля,4е така бягам някак си по верев от действителността и се упреквам,но знам,4е в реалния живот отстоявам позициите си,колкото и да е трудно това понякога.Знам,4е се уважавам,защото не съм се предала самата себе си,4е следвам принципите си.
    А красивия ми малък свят е такъв,какъвто бих желала да е за вси4ки хора-красив,цветен и спокоен,носещ усещане за сигурност.(извинявам се,из4езна ми "4" то).
    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

  3. #48

    Подразбиране

    Страхотни неща!Каква детайлна изработка на всичко.Всичко е прекрасно и наистина с голяма любов към детайла.Продължавай в този дух и ни показвай снимки, зада се радваме и ние на тези красоти!

  4. #49

    Подразбиране

    Всичко е повече от прекрасно и така изработено, че ако не знаех, че това са миниатюри, бих си помислила, че това са нормални сгради и скали и всичко останало. Трябва страхотно търпение за да направиш всичко това. Аз не бих могла и затова ти се възхищавам толкова много.

  5. #50

    Подразбиране

    Невероятно! Много ми се иска да живея в твоето малко градче (а може би, ако разглеждам по-дълго страничката ти ще успея да се вредя)
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  6. #51

    Thumbs up здравей

    Реклама:
    мила кавявоочка,останах без дъх,като разгледах тази твоя страничка,другите ти хобита следях с интерес,обаче с това направо ме разбити си невероятна ,много ме радваш и с интерес ще следя пеизажа и гарите на твоя влак

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •